Pamiętnik Slima Morano – 1

Opublikowano: 30.06.2020 | Kategorie: Opowiadania, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 279

Nie ma deszczu bez wody

Nie ma beztroskiego życia bez Boga. Tak jak nie ma deszczu bez wody.

Aby to zrozumieć, trzeba umrzeć. Umrzeć dla świata. Jest to jedyna śmierć, jaka nam grozi. Innej śmierci nie ma. Więc złóżmy wszystko na jedną szalę i brońmy niezależnych mediów, póki one w ogóle jeszcze istnieją. Bo wedle wielu proroctw wkrótce internet może całkowicie przestać istnieć, a to, co nastąpi potem, to już będzie całkiem inna technologia – oparta na stuprocentowej kontroli, rodem z „Fahrenheita 451” Bradbury’ego.

To może nastąpić nagle i w bardzo krótkim czasie. Zainstalujmy więc w naszych mediach niezależne systemy operacyjne, zaopatrzmy się w papier, drukarki i kartusze, aby potem nie być skazanym jedynie na ustne przekazy.

Autorstwo: Slim Morano
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o