Paleoastronautyczne korzenie religii – czy to ma sens?

Opublikowano: 25.07.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 443

Stare powiedzenie głosi, że religia powstała wtedy gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego idiotę. Być może faktycznie tak było. Być może wszystkie religie są produktem ludzkiej wybujałej wyobraźni. Być może jednak w opowieściach starożytnych ludzi istniało ziarno prawdy, a bogowie których spotkali w rzeczywistości byli przybyszami z kosmosu.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 25.07.2022 22:54

    W 19 wieku ludzie nie wysylai stakow kosmicznych, cos sie autorowi pomylilo. Poza tym zalozenia sa bledne, Bog musi byc istota pozaziemska bo nie istnial na Ziemi. Wiele niezgodnosci stad przekonuje sie ze jestem w tych 15% ludzi ktorzy wierza ze to bajki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.