Pada aluminiowy śnieg. Winne smugi chemiczne?

Opublikowano: 05.02.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4686

Strona GeoEngineeringWatch.org zacznie udostępniać niepublikowane dotąd materiały filmowe kręcone podczas realizacji filmu „The Dimming”. Poniżej znajduje się pierwszy odcinek.

Opad nanocząsteczek aluminium pochodzących z operacji inżynierii klimatu gromadzi się w naszym śniegu, glebie i wodach odpływowych, a jego poziom jest wysoce niepokojący.

Wyniki badań laboratoryjnych śniegu ze zbocza góry Shasta w Północnej Kalifornii są tego szokującym przykładem. Testy próbek z tego niegdyś nieskazitelnego źródła wody ujawniły poziom aluminium, który jest tak astronomicznie wysoki, że wodę z topnienia można uznać za całkowicie skażoną.

Niniejszy 7-minutowy film zawiera ważny materiał przygotowany przez GeoEngineeringWatch.org. Relacja przedstawiona w tym filmie pochodzi od wysoko wykwalifikowanego byłego naukowca rządowego USFS i służy jako otrzeźwiające wezwanie do przebudzenia i ostrzeżenie dla nas wszystkich.

Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Napoleon 05.02.2023 13:33

  A jak to jest w Polsce ?
  Też non stop latają samolotami i pryskają.
  Mówią, że to dla naszego zdrowia ale jest odwrotnie.

  Jak to jest, że USA płaci Unii (w tym Polsce) za możliwość latania samolotami po naszym niebie ?
  I wierzycie, że oni tak sobie dla naszego dobra tak latają i pryskają te drobinki metalu ?
  Tu chodzi o trucie przyrody !

  Powinniśmy już dawno ich pogonić za ocean, wszędzie gdzie byli to tylko niszczyli wszystko !

 2. Napoleon 05.02.2023 13:38

  Dodam jeszcze jedną rzecz: jak to jest, że w każdym mieście od wielu lat wycinają drzewa i wszędzie jest beton ?
  Widoczne szczególnie na rynkach miast.

  A potem taki beton w lecie co logiczne się nagrzewa i wmawiają ludziom, że jest globalne ocieplenie. Te pryskanie nieba daje ten sam efekt.

  Klimat sam się zmienia – u nas się robi cieplej, ale w innym rejonie świata za to zimniej.

  Ludzie obudźcie się ! Tu chodzi o kolejne wyciąganie kasy od ludzi kłamiąc o CO2 i globalnym ociepleniu !

 3. Szwęda 05.02.2023 15:00

  Docelowo ma być kilka milionów ludzi na świecie no może kilkaset, w tym większość niewolników służących reszcie spotworniałej najbogatszej rządzącej populacji, która będzie bawiła się tymi niewolnikami, napawała ich cierpieniem, wykorzystywała seksualnie, hodowała ich na organy i do najgorszych i najcięższych prac, na które będzie im szkoda robotów. Depopulacja nie może iść za szybko, musi iść właśnie tak żeby nie przebudziło się zbyt dużo ludzi, i tak to się odbywa, stopniowo ale już znacznie przyspiesza bo ludzie całymi miliardami dali się omamić, zmanipulować, ogłupić, poddali się śmiercionce czasowej itd.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.