Ostatnia audiencja papieża Benedykta XVI

Opublikowano: 28.02.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 310

Audiencję Benedykt XVI rozpoczął od objechania placu przed bazyliką watykańską w papamobile. Na placu Świętego Piotra zebrało się około 200 tys. osób, podała „Gazeta wyborcza”.

„Bóg mną kierował, był blisko. Miałem znaki jego obecności. Czułem się jak święty Piotr“ – powiedział papież do wiernych. Zebrani entuzjastycznie reagowali na jego słowa. Na licznych transparentach zobaczyć można podziękowania skierowane pod adresem Benedykta XVI.

Papież zapewnił, że nadal z poświęceniem chce służyć Kościołowi. „Kochać Kościół oznacza również dokonywać trudnych wyborów – podkreślił.

Po abdykacji Benedykt XVI będzie miał tytuł “emerytowanego papieża”, rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi zaznaczył jednak, że po ustąpieniu do obecnego papieża nadal będzie można zwracać się “Wasza Świątobliwość”. Tytuł ten będzie używany po raz pierwszy w historii.

Źródło: PL Delfi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
lunar
Użytkownik
lunar

To zdjęcie to mistyfikacja. Nie należny tak robić.

danush
Użytkownik
danush

O ile wzrok mnie nie myli,prawą ręką papież oddaje hołd szatanowi.Satanista-pedofil?

Marcin Breguła
Gość

Wkoncu zobaczymy jak witają się papieże :D

Il
Użytkownik

Ratzinger pochodzi z niemiec a w niemczech większa tolerancja dla homo.
Oficjalnie Benedykt (Ratzinger) był (i chyba nadal jest) przeciwko homo, przeciwko transwestytyzmowi itp.
Fakty:
Benedykt nosił czerwone buty a czerwony kolor tego typu butów i skarpetek w niektórych kręgach uważany jest za symbol przynależności do środowiska homo.
Drugi fakt:
Podczas modlitwy “Anioł Pański” Benedykt swoim męskawym (męskim?) głosem mówił:
“Oto ja, służebnicA Pańska …” (wyrażenie rodzaju żeńskiego wypowiadane męskim(?) (męskawym?) głosem.
Conajmniej kilka razy uwagi co do tych dwóch faktów były zwracane bezpośrednio do księży.
I co?
I nic.
Benedykt i inni kapłani kościoła RZYMSKOkatolickiego nadal męskimi(?) głosami mówili teksty odpowiednie dla głosów Kobiecych.

Nie wiem jak to nazwać. Zakłamanie (nie)świadome? obłuda? fałsz?

Następcy Św. Piotra w Watykanie raczej nie będzie. Mogą wybrać jakiegoś kolejnego globalistę reklamującego tablety, papamotoryzację, podróże smrodolotami, neo-ROMA-kolonizację.

Satanistyczny Watykan, satanistyczny kościół globalizacyjny bałwochwalczymi martwymi przedmiotami.

Il
Użytkownik

Dziś w niedzielę wreszcie nie było “panienki” z okienka.
window closed.
Może w końcu zrozumieli, że sami tworzyli zło podstępnie nazywając je dobrem.