OMON zablokował stu wiernych w kościele

Opublikowano: 31.08.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 719

Andrzej Pisalnik (Związek Polaków na Białorusi, redaktor naczelny portalu ZnadNiemna.pl) mówi, że na Białorusi wciąż dochodzi do zatrzymań uczestników protestów przeciwko Aleksandrowi Łukaszence. Białoruski prezydent poprosił o wsparcie militarne Rosji. Jak mówi gość „Popołudnia Wnet”, Kreml aktualnie wspiera białoruski reżim wysyłaniem ludzi do pracy w państwowej telewizji. Zdaniem Andrzeja Pisalnika bardzo możliwe jest pojawienie się w kraju tzw. „zielonych ludzików”. Rozmówca Magdalena Uchaniuk komentuje również zamknięcie demonstrantów przez ORMO w mińskim w kościele św. Szymona i Heleny.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.