Oddajemy cenne zasoby miedzi obcemu kapitałowi

Opublikowano: 14.02.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 404

Krzysztof Tytko – ekspert sektora paliwowo-energetycznego, były dyrektor Kopalni Węgla Kamiennego Czeczott, informuje o tym, że polski rząd oddaje najcenniejsze zasoby miedzi obcemu kapitałowi przez lobbystów działających w ministerstwach.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
8artosh
Użytkownik
8artosh

Polakami rządzą ludzie instalowani przez obce służby, których interesy są na pierwszym miejscu, także pisanie, że Polska coś sprzedaje jest błędne. Polska jest nieprzerwanie pod zaborami, a państwo istnieje jedynie teoretycznie. Polska jest eksploatowana, Polska nie zarabia. To nie Polska, to Polin.