Obsesja odchudzania

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1246

Brytyjska prezenterka Louise Redknapp postanowiła przeprowadzić na sobie eksperyment: zamierza w miesiąc schudnąć do amerykańskiego rozmiaru „zero”. Pragnie przekonać się, z jakimi ta decyzja wiąże się wyrzeczeniami i na ile zaszkodzi jej zdrowiu. W programie pojawi się również Mel C, była wokalistka grupy Spice Girls, i opowie o swoich zaburzeniach związanych z odżywianiem, na które cierpiała w okresie największej popularności.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Bruce Lee 21.04.2024 18:10

    Efekt yoyo ,czyli huśtawka wagi jest potencjalnie rakotwórczy.W odżywianiu jest wskazany rozsądek,czyli jeść wszystko,nie mieć anoreksji ani nadwagi uniemożliwiającej funkcjonowanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.