Obowiązek „szczepień” na COVID-19 w Polsce?

Opublikowano: 07.12.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2446

Robi się gorąco i nie mamy tutaj na myśli tych tak zwanych zmian klimatu czy nadejścia lata w okresie przed zimą, ale piszemy o postulatach Polskiej lewicy, która wręcz żąda wprowadzenia w naszej ojczyźnie przymusu szczepień na COVID-19. Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że nawet sam PiS w tej sprawie już zdecydowanie zwolnił i wydaje się, że zrozumiał, iż te tak zwane szczepienia na COVID-19, nie stanowią niczego dobrego (minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że rozważa obowiązkowe szczepienia na COVID-19 w Polsce – przypis WM).

A teraz niech każdy sobie we własnym sercu odpowie na pytanie: czym jest polska lewica i gdzie ma ona naród Polski? I czy aby nie ma go w czterech literach? Skąd takie pytanie? Otóż jak doskonale wiecie w chwili obecnej nie została dopuszczona do użytku żadna szczepionka na COVID-19. Natomiast to, z czym mamy do czynienia jest preparatem genetycznym mRNA, i na dodatek dopuszczonym warunkowo.

Warunkowo, ponieważ preparat ten nadal znajduje się w fazie badań klinicznych, a zatem każdy, kto przyjął preparat mRNA na COVID-19 w gruncie rzeczy uczestniczy w eksperymencie medycznym. Tak, dobrze przeczytaliście, mówimy tutaj o eksperymencie medycznym, którego efekty uboczne już dziś wychodzą na jaw pomimo medialnej zmowy milczenia. Uważam jednak, że ta jeszcze bardziej dramatyczna odsłona obecnie prowadzonego eksperymentu medycznego ujawni się w ciągu najbliższych kilku lat.

Wówczas jednak będzie już za późno, aby się ratować. Ale cóż, nikt nikomu nie przyłożył lufy pistoletu i nie powiedział: „bierz albo strzelę”. Polacy mimo wszystko zdecydowali się przyjąć ten preparat genetyczny i w mojej opinii znaczna część z tych, którzy go przyjęli, poniesie zdrowotne konsekwencje swoich decyzji. A my powracamy do początku i zadajemy raz jeszcze to pytanie, to znaczy, czy w obliczu wiedzy, jaką już posiadamy na temat tych tak zwanych „szczepień” na COVID-19, polska lewica ma w czterech literach Polaków?

Zwróćcie proszę uwagę na jeszcze jeden szczegół, który wiele osób niestety przeoczyło. Otóż preparaty genetyczne mRNA, które nadal znajdują się w fazie badań, polska lewica oraz media polskojęzyczne z zagranicznym kapitałem, chcą praktycznie siłą wepchnąć każdemu Polakowi i każdej Polsce, i to najlepiej NATYCHMIAST. Natomiast doskonale znana amantadyna, de facto używana od dziesięcioleci w medycynie, w walce z wirusami nie może być dopuszczona, bo… No, nie zgadniecie, co: NADAL ZNAJDUJE SIĘ W FAZIE BADAŃ! Tego typu postępowanie nie jest niczym innym jak tylko robieniem z ludzi idiotów.

To jednak nie koniec. Otóż wmawia się nam, że każdy zostanie przebadany pod kątem tego, czy może przyjąć ową zbawienną „szczepionkę mRNA” na COVID-19, czy też nie będzie mógł ze względu na czynniki zdrowotne. Nie wiem jak wy, ale ja nie znam nikogo, komu odmówiono „zaszczepienia się” tym preparatem z powodu alergii, problemów z sercem, płucami, nerkami, wątrobą. Ze względu na to, że jest chory na nowotwór, choroby krążenia, Parkinsona…

Każdy, ale to dosłownie każdy z moich znajomych, a zrobiłem wywiad pośród blisko sześćdziesięciu osób, otóż żadnej z tych osób nie polecono, aby nie przyjmowały wyżej wspomnianego preparatu. To jednak nadal nie koniec. Otóż nieoficjalnie kilkoro z moich znajomych zwierzyło mi się, że lekarz stwierdzał wprost, iż są odgórne naciski, aby do „szczepień” na COVID-19, posyłać każdego. Czy ty także miałeś tego typu przejścia?

Niemniej jednak zadaje pytanie: co z korelacją względem innych leków, chorób, dolegliwości czasowych bądź przejściowych? Każdy doskonale wie i rozumie, że niepożądane efekty spowodowane przyjęciem medykamentu a konkretnym czynnikiem zdrowotnym danej osoby, to zjawisko często występujące, stąd tak ważny jest „wywiad medyczny” przed podaniem CZEGOKOLWIEK! Natomiast w przypadku eksperymentu medycznego preparatem genetycznym mRNA ta procedura nie obowiązuje. Skandal!

Reasumując należy w mojej opinii napisać, że po mimo tego wszystkiego polska lewica, oraz media polskojęzyczne z kapitałem zagranicznym typu „Onet”, lobbują za wprowadzeniem przymusowych szczepień, które w mojej opinii nie są szczepieniami a zabójczą terapią. Zatem jeżeli ktoś chce komukolwiek zaaplikować „zabójcza terapię” to, z kim mamy do czynienia? No właśnie… Odpowiedź jest banalnie prosta, a my dbajmy o zdrowie nasze i naszych rodzin. Dlaczego? Dlatego, że czas żniw spowodowanych terapią genową mRNA dopiero nadchodzi i oby nikogo z nas „szczepionkowy żniwiarz” nie zżął.

Źródło: Salon-Informacyjny.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Admin WM 07.12.2021 11:41

  Warto poczytać komentarze użytkowników na YouTube (dotyczy wklejki iframe w artykule z wypowiedzią przedstawicielki Lewicy):
  https://www.youtube.com/watch?v=_XRWeQLcvaM
  Jak widać, ludzie nie dają już sobie wciskać takich kitów. Przejrzałem ze sto komentarzy i ani jednego przychylnego dla pomysłu przymusu szczepień. Lewica takim pomysłem strzeliła sobie w stopę. Obawiam się, że PiS może przepchnąć ustawę Lewicy głosami części posłów PiS-u (brak dyscypliny partyjnej) KO i Lewicy, a potem zwalą winę na Lewicę i KO.

 2. robi1906 07.12.2021 15:19

  To nie jest żadna Lewica, to są żydy które rozwaliły PZPR (gdzie większość to byli Polacy) i założyli to całe sdrp czy jak to się nazywało, a po blamażu Kwaśniewskiego nazwali się SLD, a po blamażu Millera z…. (jak tej pindzie na nazwisko?, zresztą nieważne) co miała zostać prezydentem założyli coś nowego, z uwaga uwaga ….z tęczowymi chłopcami co nigdy się żadną robotą nie zhańbili.

  Jeszcze raz powtórzę, lewica ani prawica nie istnieje, wszyscy żrą z koryta co im żyd nasypie, jak jedne dostały po lewej…. to lewica, jak inne dostały więcej po prawej…. to prawica i tak na to trzeba patrzeć by człowiek został normalny, a jak będziecie im wierzyć w jakieś podziały, ideały, patriotyzm….. to zwariujecie

 3. Szwęda 07.12.2021 20:01

  Robi,
  Do lewica-prawica ja widzę podobną analogię komunizm lub/i socjalizm-kapitalizm, to bez różnicy dla zwykłych ludzi i tu i tam nie chodzi o nic innego jak o mamonę, władzę i zniewalanie społeczeństw – dobro człowieka nie liczy się, są tylko tego rozbudowane i złudne pozory. Ludzkość dzieli się na 2 rodzaje ludzi, zwykłych ludzi pragnących szczęścia, dobrobytu, pokoju, rozwoju, miłości i na ludzi, którzy właściwie nie są ludźmi i tylko są ludźmi w senesie czysto fizycznym, oni pragną władzy, nieskończonego bogacenia kosztem innych ludzi, zniewalania innych, upadlania, oni pragną przyjemności z zadawania i oglądania cierpień prawdziwych ludzi itd, itp.

 4. Flibusta 07.12.2021 20:21

  Całkiem rozumiem panią poseł. Nie odpowiada ona na bezpośrednie pytania dziennikarki albo twierdzi że nie wie. Dlaczego nie wie, tego nie mówi. Skoro jednak nie wie to czemu usiłuje wprowadzić przymus. Dodatkowo dlaczego nie wie, skoro w Sejmie w sali im. Tadeusza Mazowieckiego dnia 29 października w obecności Parlamentarnego Zespołu d/s sanitaryzmu wysłuchano odpowiedzi na wszystko to, czego pani poseł nie wie. Skoro jest to na stronie sejm.gov.pl to uważam że wiedzieć powinna. Zachęcam panią poseł do zapoznania się z w/w materiałem.

 5. pikpok 07.12.2021 21:09

  Szwęda, a możliwości mają coraz większe!!!
  https://youtu.be/2Zp8nHYegqI

 6. kufel10 08.12.2021 06:07

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.