O krok od katastrofy przy Ścianie Płaczu w Jerozolimie

Opublikowano: 24.07.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 228

Kamień o masie 100 kg wypadł ze Ściany Płaczu w Jerozolimie i spadł na platformę przeznaczoną do wspólnych modlitw, nie wyrządzając nikomu szkody. Do zdarzenia doszło w poniedziałek.

Służba prasowa administracji miasta rozpowszechniła komunikat burmistrza Jerozolimy Nira Barkata w sprawie incydentu w pobliżu głównej świątyni judaizmu. Ocenił on zdarzenie jako cud.

“Kamień o wadze 100 kg spadł obok modlących się, ale nikt nie ucierpiał” – napisał Barkat. Jednocześnie burmistrz zapowiedział, że zażąda od biura premiera, które zarządza świątynią, aby zwiększono kontrole odpowiednich służb, by „zapobiec niszczeniu muru i ograniczyć ryzyko podobnych incydentów”.

Plac modlitewny jest na razie zamknięty. Pracownicy Urzędu ds. Starożytności pracują na miejscu, oceniając szkody.

W dzień żałoby tysiące wiernych modliło się u Ściany Płaczu.

Zdjęcie: Matthew Wilkinson
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o