Nowa aktualizacja uszkodziła system Windows

Opublikowano: 15.03.2020 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 37

Użytkownicy Windows 10 informują o pojawieniu się „niebieskiego ekranu śmierci” po zainstalowaniu aktualizacji – pisze portal „Windows Latest”.

Łatę KB4540673 Microsoft wprowadził 10 marca w ramach „wtorkowych napraw”. Po jakimś czasie zaczęły pojawiać się skargi od użytkowników na problemy, które pojawiły się po zainstalowaniu aktualizacji. Niektórzy właściciele komputerów zauważyli po każdym ponownym uruchomieniu „niebieskie ekran śmierci”. Inni twierdzą, że system nie pozwala na uruchomienie Windowsa nawet w trybie awaryjnym, pisze SecurityLab.

Użytkownicy skarżą się na awarie w trakcie długotrwałej instalacji aktualizacji. Czasami dochodzi też do wyczyszczenia pulpitu.

Wcześniej Microsoft wycofał się z aktualizacji Windows 10, która powodowała awarie w pracy systemu. Aktualizacja KB4524244 z 11 lutego przyczyniała się m.in. do spowolnienia komputera i samowolnego anulowania zmian ustawień.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o