Gdzie leży prawda? – Neurolingwistyczne programowanie

Opublikowano: 27.12.2009 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 566

Program Anny Przychodzień z udziałem Filipa Czarneckiego i Dawida Tomczyka poświęcony NLP, czyli neurolingwistycznemu programowaniu. Emisja: 12.12.2009.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szprotek
Gość
Szprotek

Ilustracja muzyczna jest najsłabszym elementem audycji. Natomiast samo NLP jest para-psychologią, można by powiedzieć psychologią użytkową. Jednak ilość i stopień manipulacji oraz poziom trenerów NLP może budzić sceptycyzm albo stowarzyszenie uwodzicieli… Wypowiedź pana Dawida Tomczyka: “Przeramowanie jest bardzo kontrowersyjną techniką z racji stopnia manipulacji”. “…ogólny zarys osoby jako zarys taki emocjonalno-psychiczny, no można tak to określić, nie wiem, jak to powiedzieć; chodzi o ogólną osobę człowieka, o ogólną jego osobowość…” Rozumiem, że to wypowiedź na żywo, ale… no właśnie, ona dowodzi, że pan Dawid jakby mniej czasu poświęcił stronie teoretycznej. Czy to ma jakieś znaczenie? Myślę, że tak, gdyż morale to sprawa czysto teoretyczna i kiedyż ma się rozwijać, jak nie podczas teoretyzowania i przemyśleń. Oczywiście nie mam większych podstaw, żeby mu nie ufać, ale już sama technika manipulacji wykorzystywana przez NLP jest, jak sam przyznaje pan Dawid, kontrowersyjna, toteż ostrożność nie zawadzi.

Kamyk
Gość
Kamyk

Fatalna jakość nagrania.

Raptor
Gość

Nie bawcie się w ten chłam, szkoda waszego czasu ;)