Gdzie leży prawda? – Neurolingwistyczne programowanie

Opublikowano: 27.12.2009 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2031

Program Anny Przychodzień z udziałem Filipa Czarneckiego i Dawida Tomczyka poświęcony NLP, czyli neurolingwistycznemu programowaniu. Emisja: 12.12.2009.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. Szprotek 27.12.2009 12:52

    Ilustracja muzyczna jest najsłabszym elementem audycji. Natomiast samo NLP jest para-psychologią, można by powiedzieć psychologią użytkową. Jednak ilość i stopień manipulacji oraz poziom trenerów NLP może budzić sceptycyzm albo stowarzyszenie uwodzicieli… Wypowiedź pana Dawida Tomczyka: “Przeramowanie jest bardzo kontrowersyjną techniką z racji stopnia manipulacji”. “…ogólny zarys osoby jako zarys taki emocjonalno-psychiczny, no można tak to określić, nie wiem, jak to powiedzieć; chodzi o ogólną osobę człowieka, o ogólną jego osobowość…” Rozumiem, że to wypowiedź na żywo, ale… no właśnie, ona dowodzi, że pan Dawid jakby mniej czasu poświęcił stronie teoretycznej. Czy to ma jakieś znaczenie? Myślę, że tak, gdyż morale to sprawa czysto teoretyczna i kiedyż ma się rozwijać, jak nie podczas teoretyzowania i przemyśleń. Oczywiście nie mam większych podstaw, żeby mu nie ufać, ale już sama technika manipulacji wykorzystywana przez NLP jest, jak sam przyznaje pan Dawid, kontrowersyjna, toteż ostrożność nie zawadzi.

  2. Kamyk 27.12.2009 14:08

    Fatalna jakość nagrania.

  3. Raptor 27.12.2009 15:10

    Nie bawcie się w ten chłam, szkoda waszego czasu 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.