Gdzie leży prawda? – Nowy Porządek Świata

Opublikowano: 16.03.2010 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3693

Program Filipa Czarneckiego z udziałem Mikołaja Rozbickiego z grupy Stop NWO Poznań poświęcony Nowemu Porządkowi Świata (NWO). Emisja: 13.03.2010.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. Grzegorz Marchewka 16.03.2010 22:33

    Tak trochę mało faktów, informacji, prawie cały przekaz oparty na emocjach. Sam nie wiem czy to dobrze. Bardzo osobisty szczery przekaz, ale przez to sprawia wrażenie wiarygodnego.

    Ale co mnie bardzo cieszy – po bardzo pochlebnym artykule o masonerii, jest też coś, co popycha do samodzielnego szukania odpowiedzi.

    Pozdrawiam 🙂

  2. Sm 16.03.2010 23:33

    Facet ma racje… Tylko po co działać aktywnie jeżeli inni to robią. Poziom wiedzy jest już wystarczający wśród ludzi. Kto chce wiedzieć, wie. Kto nie, to się nie dowie a kto się dowiedział ale się z tym pogodził to raczej on przeżyje. Wszyscy którzy się im postawią zginą (jak?, może wywołają kolejną wojnę jak na przykład pomysł ze szczepionkami padł) bądź było to w planie.. Zobaczymy..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.