Niezwykłe piramidy z El Mirador

Opublikowano: 18.03.2019 | Kategorie: Audycje

Niezwykłe piramidy z El Mirador

Liczba wyświetleń: 1530

Piramidy to niezwykłe budowle, które znajdujemy na niemal wszystkich kontynentach. Zwykle myśląc o tych budowlach wspominamy piramidy w Gizie, jednak w innych częściach świata znajdują się równie zagadkowe budowle. Jedne z najciekawszych piramid mieszczą się w zaginionej metropolii Majów, znanej jako El Mirador. Znajdują się tam monumentalne budowle, w tym piramida La Danta, która jest większa niż wielka piramida w Gizie. Ok. 150 r. n.e. Majowie z niewiadomych przyczyn opuścili El Mirador, porzucając swój dobytek. W zaginionym mieście, odkrytym dopiero w 1926 roku, można także znaleźć kilka interesujących reliefów przedstawiających bogów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o