Nieznana Katastrofa na Saharze

Opublikowano: 01.02.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 605

Na Saharze na granicy Egiptu z Libią znaleziono bardzo tajemnicze szkliwo. Aby mogło ono powstać potrzebna była bardzo wysoka temperatura rzędu ok. 2 000 stopni C. Ponieważ nie odnaleziono krateru teoria upadku meteorytu, nigdy nie została potwierdzona. Dr Aly Barakat przeprowadził jednak badania terenowe i pobrał próbki skał, które znalazł razem ze szkliwem. Wśród pierwiastków, które były obecne, to m.in. iryd, podwyższona zawartość niklu i chromu, zmodyfikowana struktura kwarcu, ziaren cyrkonu, a nawet diamentów (30 g). Oprócz chromu, pozostałe cechy zbadanych próbek wspierają teorię upadku meteorytu- teoretycznie- bo nie odkryto np. mikrometeorytów, sferul magnetycznych i nanodiamentów. Można z całą pewnością założyć działanie bardzo wysokiej temperatury, jednak upadek meteorytu lub materiału kosmicznego, to wciąż zagadka. Być może szkliwo i wyżej wymienione anomalia powstały w wyniku działania wysokoenergetycznej broni przed tysiącami lat…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.