Niemcy chcą zdominować UE

Opublikowano: 08.12.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 538

Mariusz Staniszewski nie przewiduje, by zmiana rządu doprowadziła do radykalnego przeorientowania polityki międzynarodowej Niemiec. Zdaniem publicysty prawdopodobne jest, że Berlin będzie chciał odejść od zasady jednomyślnego podejmowania decyzji na forum Unii Europejskiej. Gość „Popołudnia Wnet” wskazuje na podobieństwa między procesem jednoczenia Niemiec przez Prusy, a procesem pogłębiania integracji europejskiej pod kierownictwem Berlina. Niemcy chcą zdominować UE a państwa narodowe mają przestać mieć znaczenie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.