Niech samozwańczy klaun zwoła wybory!

Opublikowano: 21.02.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1415

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro wezwał przewodniczącego opozycyjnego parlamentu Wenezueli Juana Guaido, aby zwołał w kraju wybory. „Dlaczego nie zwoła wyborów, aby można go było wyrzucić z pomocą głosowania ludzi? Niech samozwańczy klaun zwoła wybory, żeby go odrzucili w głosowaniu”.

„Dlaczego nie zwoła wyborów, aby można go było wyrzucić z pomocą głosowania ludzi? Niech samozwańczy klaun zwoła wybory, żeby go odrzucili w głosowaniu” — powiedział Maduro do absolwentów uniwersytetu medycznego. Jego wystąpienie było transmitowane w Twitterze.

Przewodniczący opozycyjnego parlamentu Wenezueli Juan Guaido 23 stycznia 2019 roku ogłosił się szefem państwa w okresie działania rządu tymczasowego. Stany Zjednoczone i wiele innych krajów zadeklarowały uznanie Guaido i zażądały od wenezuelskiego prezydenta Nicolasa Maduro, wybrania którego nie uznały za zgodne z prawem, aby nie dopuścił do brutalnych działań przeciwko opozycji. Maduro ogłosił się konstytucyjnym prezydentem i nazwał szefa opozycyjnego parlamentu „marionetką Stanów Zjednoczonych”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kain 22.02.2019 07:09

    Ten wielki pacyniarz opozycjonista wygląda jak kuzyn Obamy hehehe reszta oczywista.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.