Nie wierzę, że PiS wrzuci „piątkę dla zwierząt” do zamrażarki

Opublikowano: 01.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 543

Michał Kołodziejczak – prezes AgroUnii mówi o zakończonym już proteście rolników w Warszawie. Demonstranci byli m.in. na placu Trzech Krzyży i placu Wilsona. Aktywista nie wierzy w to, że Zjednoczona Prawica wycofa się z tzw. piątki dla zwierząt. Zdaniem rozmówcy Adriana Kowarzyka taka zapowiedź ze strony władzy ma na celu jedynie zniechęcenie rolników do protestowania w sytuacji, gdy przeciwko rządowi demonstruje coraz więcej grup społecznych: Dopóki ministrem rolnictwa jest Grzegorz Puda, nie możemy być spokojni.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o