Nauczyciele z Kosmosu

Opublikowano: 13.04.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Nauczyciele z Kosmosu

Liczba wyświetleń: 1227

Czy starożytni kosmici byli nauczycielami ludzkości? Na całym świecie starożytni ludzie opowiadali historie o niezwykłych istotach przybywających do nich z nieba. Wg starożytnych opowieści istoty te przekazywały wiedzę na różne tematy, wcielając się w rolę nauczycieli ludzkości. Warto zatem przyjrzeć się bliżej tym niezwykłym relacjom i odpowiedzieć na kilka nurtujących nas pytań.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.