Naturalny środek czyści tętnice i leczy nadciśnienie krwi

Opublikowano: 01.12.2017 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1284

Nasze zdrowie jest czymś bezcennym, ponieważ raz utracone nie będzie mogło zostać przywrócone do stanu wcześniejszego za żadne skarby, jak to się często mówi. Dlatego warto zadbać o zdrowy tryb życia, nie popadać w wyścig szczurów, jaki obecnie zafundował nam świat, ponieważ uczestnictwo w tych mrocznych zawodach nie niesie ze sobą nic dobrego. Dziś chcemy zająć się tematem nadciśnienia, które zbiera coraz większe żniwo we współczesnym świecie.

Nadciśnienie (wysokie ciśnienie krwi) jest stanem medycznym, który występuje z powodu wysokiego ciśnienia krwi wywieranego na tętnice. Nie powoduje żadnych specyficznych objawów, ale jeśli nie zostanie wykryte i leczone na czas, może to prowadzić do problemów sercowo-naczyniowych, chorób nerek, ataku serca, udaru, a nawet utraty wzroku. Wysokie ciśnienie krwi może mieć fatalne skutki dla naszego zdrowia, dlatego należy je rozwiązać raczej wcześniej niż później.

Zazwyczaj leczenie wysokiego ciśnienia obejmuje zmiany stylu życia i diety, a także przepisane leki. Jednak leki te mogą mieć niepożądane skutki uboczne i mogą w rezultacie wyrządzić więcej szkody niż pożytku. W celu ochrony zdrowia i obniżenia ciśnienia krwi, mamy prosty naturalny lek, który w krótkim czasie ochroni serce i układ krążenia łatwo i skutecznie. Oto, co musisz zrobić. Po pierwsze przygotować takie o to składniki:

– 4-centymetrowy kawałek imbiru,

– 4 cytryny,

– 4 ząbki czosnku,

– 2 litry wody.

Proces przygotowania. Umyj dokładnie imbir, czosnek i cytryny a następnie obierz je przed pocięciem na plastry i wstaw do blendera z odrobiną wody. Dobrze wymieszaj, aż uzyskasz gęstą mieszankę, a następnie wlej do rondla i zacznij go gotować. Dodaj 2 litry wody, jednak nie jednorazowo, lecz po trochę systematycznie. Następnie pozwól wywarowi przez krótką chwilę wrzeć i zdejmij ją z ognia. Po ostygnięciu wywaru można przelać go do butelek i przechowywać w lodówce.

Pij szklankę lekarstwa codziennie rano na pusty żołądek i ponownie na kilka godzin przed pójściem spać. Lekarstwo oczyści tętnice i sprawi, że twoje zdrowie układu sercowo-naczyniowego będzie kontrolowane, a także reguluje ciśnienie krwi. Jeśli jesteś jednym z nieszczęśliwych pacjentów z nadciśnieniem, spróbuj samemu, nie masz nic do stracenia i wiele do zyskania.

Na koniec należy również zauważyć, że uzależnienie od lekarstw na nadciśnienie jest szkodliwe, ponieważ lekarstwa zastępują naturalne działanie organizmu, który reguluje wysokość ciśnienia. Osoby zażywające wiele lat lekarstwa obniżające ciśnienie krwi w pewnym sensie upośledzają organizm w tej materii, który już jak gdyby przestaje kontrolować ten obszar naszego organizmu.

Może wówczas zaistnieć sytuacja, w której z chociażby braku lekarstwa na wysokie ciśnienie nie zażyjemy go a to spowoduje pewnego rodzaju szok w naszym ciele, które nie będzie w stanie zwalczyć nadciśnienia gdyż dotychczas za organizm robiły to lekarstwa. Dlatego rozpoczęcie kuracji już bardziej zaawansowanej w tej materii prowadzi do uzależnienia i upośledzenia organizmu. To raz jeszcze pokazuje jak ważny jest zdrowy styl życia oraz używanie lekarstw jako środka ostatecznego.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. arthur 01.12.2017 19:52

    I rzekł Pan:
    “Weź 4cm imbiru, 4 cytryny i 4 ząbki czosnku. I w składnikach Twych 4 ma być liczbą wszystkiego, a wszystko ma być po 4. Wziąć ci po 5 nie wolno, ani po 3, lecz po 4, ni mniej, ni więcej. 6 jest wykluczone. A gdy liczba 4, jako 4 w kolejności osiągnięta zostanie, przyrządzisz lek i zapodasz go przeciw demonowi choroby, który naigrawał się z boleści Twojej. A wówczas on kite odwali.”
    ;))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.