Na ulice afgańskich miast powoli wraca życie

Opublikowano: 18.08.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 863

Marcin Krzyżanowski relacjonuje sytuację w Kabulu. Chaos na pasie startowym tamtejszego lotniska został opanowany. Z kolei na ulice stolicy Afganistanu powoli wraca życie. Były konsul RP w Kabulu ocenia, że podczas wycofywania wojsk amerykańskich z tego kraju zostało popełnionych wiele błędów. Wskazuje, że przyczyną obecnego chaosu jest również słabość afgańskiej armii, będąca pochodną podziałów plemiennych w społeczeństwie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.