Mój syn odebrał sobie życie przez Cenckiewiczów!

Opublikowano: 22.01.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 709

Były prezydent wystąpił z dramatycznym apelem do historyków, którzy usiłują przypisać mu współpracę z władzą PRL.

“Czy macie gdziekolwiek jakieś wątpliwości? Z tego miejsca chcę, abyśmy wreszcie z przekonaniem, albo w jedną stronę, albo w drugą… Mam tego serdecznie dość. Mój syn też nie wytrzymał tego psychicznie i przez Cenckiewiczów i innych skończył sobie życie” — wyznał wzburzony Lech Wałęsa na konferencji „Sprzeczne narracje. Historia powojennej Polski” w Instytucie Pamięci Narodowej. W ten sposób chciał zaapelować do historyków i polityków prawicy, aby zaprzestali na niego ataków. Zapewnił po raz kolejny, że nie był „agentem Bolkiem”.

“Udowodniłem na papierach wszelkich i IPN udowodnił, że podrabiano na mnie papiery z nazwiskami włącznie. Teraz chwycono się Kiszczaka i teczek Kiszczaka. Wszyscy dobrze wiedzą, że Kiszczak dał polecenie, by zniszczyć wszelką dokumentację” — mówił wzburzony Wałęsa.

Na konferencji, podczas której rozegrała się ta przejmująca scena, nie pojawił się wcześniej zapowiedziany adwersarz Wałęsy, czyli Sławomir Cenckiewicz, autor najbardziej kontrowersyjnej publikacji na temat legendy „Solidarności” — biografii, w której opisywał Wałęsę jako TW Bolka, kolaborującego z bezpieką.

Cenckiewicz miał wystąpić na konferencji z odczytem „Przewodniczący — Noblista — „Bolek” — Prezydent. Kim jest naprawdę Lech Wałęsa?” jednak w ostatniej chwili odwołał swój udział z uwagi na tragedię, jaka wydarzyła się niedawno w rodzinie byłego prezydenta.`W mieszkaniu w Gdańsku znaleziono ciało jego 43-letniego syna Przemysława. Prawdopodobnie (sugeruje to zresztą oskarżająca wypowiedź Lecha Wałęsy) odebrał on sobie życie.

Wokół Wałęsy rzeczywiście w ostatnich latach odczuwalna jest atmosfera politycznej nagonki. “Ani przez sekundę nie byłem po tamtej stronie, to nie są moje papiery, jestem czysty jak łza” — zapewnia Lech Wałęsa.

Autorstwo: Tomasz Dudek z Warszawy
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Seweryn 22.01.2017 17:15

    Nos Walesa powinien miec dlugi jak u pinokia…

  2. maciek 23.01.2017 02:05

    Skoro te papiery są sfałszowane to czemu odebrał sobie życie? Czemu nie wziął przykładu z ojca i nie olał nagonki? Może zabrakło mu wsparcia ze strony taty?

  3. beth 24.01.2017 18:06

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.