Wałęsa popiera „szczepionki”, bo „uzależniają jak narkotyki”

Opublikowano: 25.01.2022 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2113

Potrójnie zaszczepiony preparatem terapii genowej Lech Wałęsa poinformował, że choruje na COVID-19, a infekcję przechodzi dość ciężko. Wałęsa napisał też w swoich mediach społecznościowych, że jest za obowiązkiem szczepień. Argumentacja, której używa, nie jest jednak specjalnie zachęcająca.

Lech Wałęsa kilka dni temu oznajmił, że jest zakażony koronawirusem. „Co robić… Po tej nauczce nie będę rozstawać się z maseczką” – napisał wówczas były prezydent. Przyznał też, że był zaszczepiony trzema dawkami.

Były prezydent znów dodał wpis na „Facebooku”. Tym razem pisze, że jest „za koniecznością szczepienia prawie przymusowego”. Jego argumenty – porównuje szczepienia do narkotyków – są jednak mało zachęcające.

Minęło kilka dni, a Wałęsa wygłosił dość niebezpieczną teorię dotyczącą szczepionek. Napisał, że szczepienia przeciw COVID-19 „uzależniają jak narkotyki na dalsze przyjmowanie”. Jednocześnie przyznał, że jest „za koniecznością szczepienia prawie przymusowego”.

Tym sposobem Lech Wałęsa wywołał falę krytyki – w ten sposób odnoszą się do jego słów zarówno zwolennicy szczepień, którzy nie popierają stwierdzenia o „narkotykach”, jak i przeciwnicy szczepień – uważając, że były prezydent… ograniczyłby ich wolność, „prawie zmuszając” do szczepienia.

Zdjęcie: Zorro2212 (CC BY-SA 4.0)
Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Jack Ravenno 25.01.2022 14:10

  Raz debil – na zawsze debil

 2. Szwęda 25.01.2022 18:01

  W jakim celu upublicznia się wypowiedzi osobnika, który zawsze miał zaburzenia ośrodka mowy, a obecnie najwyraźniej ma także poważne zaburzenia natury poznawczej? Widać albo brak dobrej woli najbliższych członków rodziny albo całkowity brak wpływu na tę osobę.

 3. MasaKalambura 25.01.2022 22:46

  ..każdy dzień zaczyna 50-ką 40% roztworu etanolu, coś wiedzieć musi o uzależnieniu…

 4. Admin WM 26.01.2022 08:29

  @Szwęda

  Bo wielu covidian go słucha. Może słysząc tę argumentację, że są jak narkomani, obudzą się?

 5. adambiernacki 26.01.2022 08:36

  Wespnoł siem na wyrzyny gupoty i skoczyu

 6. Baltazar Bombka 26.01.2022 11:20

  I tego pokroju “ludzie” decydują o przyszłości naszych dzieci. Dlatego każdy z myślących powinien mieć w domu broń. Bo kiedy ci psychole, w imię ustanowionego przez siebie prawa, “nocą kolbami w drzwi zalomoca”, zostanie nam tylko jedno.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.