Mleko ujawnia skład Coca-Coli

Opublikowano: 17.12.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3874

1. Bierzemy butelkę Coca-Coli i butelkę mleka.

2. Wlewamy do butelki z Coca-Colą około 7-10% mleka.

3. Obowiązkowo należy szczelnie zamknąć butelkę z Coca-Colą i zostawić ją w spokoju.

4. Czekamy od 30 do 60 minut.

5. Teraz patrzymy na dno butelki i widzimy osad z cukru, barwników i innych chemikaliów.

6. A w górnej części butelki widzimy prawie czystą wodę.

7. Tak wygląda butelka po całym eksperymencie.

Mleko wystąpiło tu w postaci filtru, oddzielając cukier, barwniki i inne chemikalia od wody! Teraz można obrazowo zobaczyć, co trafia do naszego organizmu podczas spożywania Coca-Coli.

Chrońmy siebie i swoje dzieci!

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Źródło oryginalne: Elbrusoid.org
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15 komentarzy

 1. Foxi 17.12.2019 16:38

  Bardzo pożyteczna informacja dla konsumentów tego produktu. Dorzucę od siebie gorzką perełkę; 38 lat temu ktoś przepowiedział chemitrals na niebie. https://www.youtube.com/watch?v=8b1PZ-kMnDA

 2. realista 17.12.2019 18:29

  chemtrails to bzdura pokroju płaskiej Ziemi…

  PS. no i co widzimy na dnie tej butelki? ręka w górę… .. .

 3. xc1256 17.12.2019 19:06

  @Realista – powinieneś zażądać podwyżki od swoich pracodawców, tyle wysiłku wkładasz w dezinformację na różnych forach…

 4. realista 17.12.2019 19:27

  hahaha… oszczerca. :*
  no więc kto napisze co widzimy na dnie?… może ty?… .. .

 5. Maximov 17.12.2019 20:35

  Toż to prosta reakcja chemiczna a na dnie wytrąciła się kazeina (z mleka) z karmelem, którym jest barwiona cola.
  A niektórzy od razu doszukują się nie wiadomo czego…

 6. Kruszon 17.12.2019 20:43
 7. realista 17.12.2019 20:56

  tematem chemtrails zajmowałem się parę lat kilka lat temu. sporo pisałem o tym na WM (i już 10 lat temu rzucano się tu na mnie jako agenta, więc mnie to już nie rusza) i prowadziłem szczegółowe obserwacje. to kompletna bzdura, a takie filmiki bazują na niewiedzy i strachu widzów. bajki dla naiwnych, sorry… .. .

 8. polantek 17.12.2019 21:02

  Zatem pozostaje otwarte pytanie co bardziej szkodliwe – kokakola czy mleko.

 9. realista 17.12.2019 21:06

  Maximow, otóż to. to jest eksperyment, który przeprowadza się już w podstawówce, a nawet przedszkolu:
  https://bajkakrotoszyn.pl/kolko-naukowe-reakcja-coca-coli-z-mlekiem/
  cola jest szkodliwa, ale ze względu na olbrzymią zawartość cukru, czy spożywanie wraz z nią nadmiernej ilości kwasu fosforowego (który jest nota bene w wielu produktach żywnościowych – https://domowejroboty.pl/dodatki-do-zywnosci/kwas-fosforowy-e338/ ), ale tego tu nie widzimy. widzimy zsiadłe mleko.
  http://faktyozywnosci.pl/coca-cola-i-jej-skladniki-z-cukrem-i-bez-dlaczego-coca-cola-jest-szkodliwa/

  ludzie, edukujcie się, bo naiwnemu to wszystko można wcisnąć… i wtedy chodzą tacy po forach, i tylko spiski i agentów węszą… .. .

 10. Foxi 18.12.2019 08:00

  A kwas fosforowy to gdzie się podział w tej zamkniętej butelce? 🙂

 11. realista 18.12.2019 10:47

  przeczytaj jeszcze raz mój powyższy komentarz, ale tym razem się skup… .. .

 12. Foxi 18.12.2019 13:14

  @realista to ty się skup, pytam się konkretnie gdzie on jest ten kwas, tz w której części butelki się objawił podczas reakcji, tz w górnej na czarno się pieni, może jest w środkowych szczynach, czy opadł na dno… Właśnie ci podpowiedziałem, ale ty raczej nic z tego nie zrozumiesz i dalej będziesz ogólnikowo bredzić.

 13. realista 18.12.2019 13:33

  podpowiedziałeś mi niby co? przecież to doświadczenie pokazuje co się dzieje z mlekiem pod wpływem kwasu! JAKIEGOKOLWIEK! sok z cytryny albo ocet da TAKI SAM EFEKT! czy sok z cytryny to też syf?
  to doświadczenie NIE POKAZUJE “co trafia do naszego organizmu podczas spożywania Coca-Coli”, a raczej co dzieje się w naszym organizmie po spożyciu mleka.
  w ten sam sposób można zrobić pyszny twaróg do sernika, “ale ty raczej nic z tego nie zrozumiesz i dalej będziesz ogólnikowo bredzić”…
  https://www.youtube.com/watch?v=xSzKneVfvvY
  ogarnij się… .. .

 14. Foxi 18.12.2019 14:13

  @realista sam się ogarnij bo 90% społeczeństwa nie wie co czyni i mieszają ze sobą te rzeczy jak w tym filmiku. Dzięki żeś raczył ludziom to opisać, może dzięki temu ktoś coś pojmie. Choć w to wątpię, a mi się nie tłumacz.

  A teraz coś z innej beczki. Beblasz o “Chemitrals” – Znaczy się śmiesz twierdzić, że wojskowy NATO-wski Radar Pozahoryzontalny nie istnieje?

 15. realista 18.12.2019 14:39

  ja się tobie nie tłumaczę, tylko tobie tłumaczę, że opisana reakcja w coli NIC NIE ZNACZY. i jak widzę nie zrozumiałeś co napisałem. to najnormalniejsza reakcja, która zachodzi w mleku pod wpływem kwasów, i to samo dzieje się w żołądku. mało tego – jest to w zasadzie reakcja konieczna, aby móc strawić mleko. można więc wręcz powiedzieć, że nie tylko można, ale nawet należy poddawać mleko takiej reakcji. stąd lepiej spożywać mleko przetworzone (np. twarogi) niż po prostu pić mleko. poczytaj o kazeinie.

  nie twierdzę, że radar pozahoryzontalny nie istnieje. twierdzę, że trwałe smugi kondensacyjne za samolotami nie są pochodzenia chemicznego ani nie są opryskami (=chemtrails), tylko są fizycznym zjawiskiem kondensacji pary wodnej w warunkach odpowiedniej wilgotności i ciśnienia.

  możemy rozmawiać, ale na argumenty, a nie na poziomie “beblania”… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.