Miedwiediew namawia premiera Japonii do seppuku

Opublikowano: 16.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2261

Dmitrij Miedwiediew, wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, poradził premierowi Japonii Fumio Kishidzie popełnić seppuku (samobójstwo rytualne) po tym, jak ten ostatni ostrzegł przed rosyjską bronią jądrową.

Wystąpienie Miedwiediewa było odpowiedzią na wspólne oświadczenie Kishidy i prezydenta USA Joe Bidena z piątku: „Oświadczamy jednogłośnie, że jakiekolwiek użycie przez Rosję broni jądrowej na terytorium Ukrainy będzie stanowić akt przeciwko ludzkości i nie będzie w żaden sposób usprawiedliwione”. Dzień później Kishida zauważył, że majowe spotkanie G7 w Hiroszimie powinno wykazać silną wolę zachowania międzynarodowego porządku i sprawiedliwości po rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Miedwiediew zarzucił premierowi Japonii haniebną służalczość wobec Stanów Zjednoczonych, bo zamiast domagać się od USA skruchy za wydarzenia II wojny światowej, po prostu służy Amerykanom. Zdaniem byłego prezydenta Rosji oświadczenie nuklearne Kishidy świadczy o paranoi wobec Rosji i zdradza pamięć o setkach tysięcy Japończyków, którzy spłonęli w nuklearnym ogniu Hiroszimy i Nagasaki. Miedwiediew dodał, że taki wstyd może zmyć tylko seppuku na posiedzeniu japońskiego rządu.

Kishida nie skomentował oświadczenia Miedwiediewa, podobnie jak towarzyszący mu japońscy urzędnicy.

Od początku inwazji na Ukrainę na pełną skalę Miedwiediew wielokrotnie ostrzegał, że interwencja Zachodu w konflikt może doprowadzić do wojny nuklearnej. Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że zagrożenie wojną nuklearną wzrosło, ale utrzymuje, że Rosja nie oszalała i postrzega swój arsenał nuklearny wyłącznie jako środek odstraszający.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

16

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 16.01.2023 18:21

    Oś NATO ( Kanada, USA, Australia, Europa ) + Japonia kontra Oś Rosja , Chiny , Iran w pierwszej fazie nadchodzącej , zaplanowanej trzeciej wojny światowej . Po upadku osi NATO gdzie mieszka zdecydowana większość białej ludności świata, nic nie stanie na przeszkodzie żeby przeprowadzić masowe morderstwo reszty światowej populacji .

    Wszystko zostało przeanalizowane, nie jestem autorem materiałów zamieszczonych na tym blogu, ale rzeczy o których piszą jego autorzy MUSZĄ zostać upublicznione w celu przeanalizowania ich treści .

    Hellenchaos blogspot

    Tylko Ci ludzie piszą o nadchodzącej trzeciej wojnie światowej oraz chińskiej inwazji . W kontekście planu które jest realizowany od setek lat .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.