Mężczyzna zmarł po użyciu kleju jako prezerwatywy

Opublikowano: 31.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2063

25-letni Salman Mirza chciał zabezpieczyć swoją narzeczoną przed zajściem w ciążę, ale ponieważ nie miał prezerwatyw, to przed seksem zatkał sobie penisa klejem epoksydowym. Niedługo później mężczyzna zmarł.

Salman Mirza zameldował się wraz ze swoją narzeczoną w hotelu Ahmedabad, w Indiach, w dniu 22 czerwca. Tam uzależniona od odurzania się para przygotowała sobie miksturę z wybielacza i kleju epoksydowego, którą prawdopodobnie wielokrotnie się zaciągnęła. Następnie, jak wynika z relacji policji opublikowanej na łamach „Times of India”, para przystąpiła do uprawiania seksu. Z uwagi jednak na to, że Mirza nie miał przy sobie prezerwatyw, to użył to, co miał pod ręką – klej epoksydowy. To właśnie tą toksyczną substancją mężczyzna „uszczelnił” sobie penisa, zabezpieczając tym samym swoją partnerkę przed niechcianym zajściem w ciążę. – Ponieważ [Mirza i narzeczona] nie mieli żadnej ochrony, to postanowili nałożyć klej na intymne części ciała mężczyzny, by upewnić się, że kobieta nie zajdzie w ciążę. [Para] miała przy sobie klej, ponieważ czasami używała go wraz z wybielaczem jako mikstury do wdychania w celu osiągnięcia haju – zaznaczył jeden z oficerów policji.

Ledwie przytomnego Salmana Mirzę znalazł na drugi dzień w krzakach poza hotelem jego znajomy. Mężczyzna najpierw zabrał 25-latka do domu, ale gdy stan Mirzy się pogorszył, to zawiózł go do pobliskiego szpitala. Tam niestety, mimo pomocy lekarzy, nie udało się uratować życia 25-latkowi, który zmarł na skutek wielonarządowej niewydolności. – Niestety klej uszkodził narządy Salmana, który zmarł z powodu niewydolności wielu narządów – potwierdził oficer policji.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. hashi 31.08.2021 14:54

    Na 1 366 000 000 ludzi trafił się jeden z IQ poniżej 20.

  2. kufel10 31.08.2021 19:29

    Paluszki trzeba było kupić, za złotówkę. A to co zostanie można zjeść.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.