Maski są zbrodnią przeciwko ludzkości i znęcaniem się nad dziećmi

Opublikowano: 12.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4092

Nie można odwrócić uszkodzeń mózgu spowodowanych przez maski. Dr n. med. Margarite Griesz-Brisson jest neurologiem konsultantem i neurofizjologiem z tytułem doktora farmakologii, ze szczególnym uwzględnieniem neurotoksykologii, medycyny środowiskowej, neuroregeneracji i neuroplastyczności. Oto, co ma do powiedzenia na temat masek i ich wpływu na nasz mózg…

Obraz mózgu zdrowego (po lewej) i uszkodzonego przez brak tlenu (po prawej)

„Ponowne wdychanie wydychanego powietrza bez wątpienia powoduje niedobór tlenu i zalanie dwutlenkiem węgla. Wiemy, że ludzki mózg jest bardzo wrażliwy na niedobór tlenu. Na przykład w hipokampie są komórki nerwowe, które bez tlenu nie mogą obyć się dłużej niż 3 minuty – nie mogą przeżyć. Ostre objawy ostrzegawcze to bóle głowy, senność, zawroty głowy, problemy z koncentracją, spowolnienie czasu reakcji – reakcje układu poznawczego.

Jednak gdy masz chroniczne niedotlenienie, wszystkie te objawy znikają, ponieważ przyzwyczajasz się do tego. Ale twoja wydajność pozostanie osłabiona, a niedobór tlenu w mózgu nadal się rozwija.

Wiemy, że rozwój chorób neurodegeneracyjnych trwa lata. Jeśli dzisiaj zapominasz swojego numeru telefonu, załamanie mózgu zaczęło się już 20 lub 30 lat temu. Kiedy myślisz, że przyzwyczaiłeś się do noszenia maski i ponownego wdychania wydychanego powietrza, procesy zwyrodnieniowe w Twoim mózgu ulegają wzmocnieniu w miarę ciągłego niedoboru tlenu.

Drugi problem polega na tym, że komórki nerwowe w twoim mózgu nie są w stanie normalnie się dzielić. Tak więc w przypadku, gdy nasze rządy łaskawie pozwolą na pozbycie się masek i powrót do swobodnego oddychania tlenem za kilka miesięcy, utracone komórki nerwowe nie będą już regenerowane. To, co odeszło, odeszło.

[…] Nie noszę maski, potrzebuję mózgu do myślenia. Chcę mieć trzeźwą głowę, kiedy mam do czynienia z moimi pacjentami, a nie znieczulenie wywołane dwutlenkiem węgla. Nie ma nieuzasadnionego medycznego zwolnienia z masek na twarz, ponieważ niedobór tlenu jest niebezpieczny dla każdego mózgu. Każda istota ludzka musi samodzielnie zdecydować, czy chce nosić maskę, która jest absolutnie nieskuteczna, aby chronić się przed wirusem.

Dla dzieci i młodzieży maski są absolutnie niewskazane. Dzieci i młodzież mają niezwykle aktywny i adaptacyjny układ odpornościowy i potrzebują stałej interakcji z mikrobami Ziemi. Ich mózg jest również niesamowicie aktywny, ponieważ musi się wiele nauczyć. Mózg dziecka lub mózg młodzieńca spragniony jest tlenu. Im bardziej aktywny metabolicznie organ, tym więcej tlenu potrzebuje. U dzieci i młodzieży każdy narząd jest metabolicznie aktywny.

Pozbawienie mózgu dziecka lub nastolatka dostępu do tlenu lub jakikolwiek sposób jego ograniczenia jest nie tylko niebezpieczne dla ich zdrowia, ale jest też absolutnie przestępstwem. Niedobór tlenu hamuje rozwój mózgu, a szkód, które nastąpiły w rezultacie, NIE MOŻNA odwrócić.

Dziecko potrzebuje mózgu, aby się uczyć, a mózg potrzebuje tlenu do funkcjonowania. Nie potrzebujemy do tego badania klinicznego. To prosta, niepodważalna fizjologia. Świadomy i celowo wywołany niedobór tlenu jest absolutnie celowym zagrożeniem dla zdrowia i bezwzględnym przeciwwskazaniem medycznym.

Bezwzględne przeciwwskazanie medyczne w medycynie oznacza, że ​​tego leku, tej terapii, tej metody czy środka nie należy stosować – nie wolno stosować. Aby zmusić całą populację do użycia siłą bezwzględnego przeciwwskazania medycznego, muszą istnieć ku temu wyraźne i poważne powody, a powody należy przedstawić kompetentnym interdyscyplinarnym i niezależnym organom w celu ich weryfikacji i autoryzacji.

Kiedy za dziesięć lat demencja będzie gwałtownie rosła, a młodsze pokolenia nie będą mogły osiągnąć swojego boskiego potencjału, nie pomoże powiedzieć „nie potrzebowaliśmy masek”.

[..] Jak weterynarz, dystrybutor oprogramowania, biznesmen, producent samochodów elektrycznych i fizyk mogą decydować o sprawach dotyczących zdrowia całej populacji? Proszę, drodzy koledzy, wszyscy musimy się obudzić.

Wiem, jak niedobór tlen jest szkodliwy dla mózgu, kardiolog wie o tym w przypadku serca, pulmonolog wie o tym w przypadku płuc. Niedobór tlenu niszczy każdy organ.

Gdzie są nasze oddziały zdrowotne, nasze ubezpieczenie zdrowotne, nasze stowarzyszenia medyczne? Ich obowiązkiem byłoby stanowcze przeciwstawienie się blokadzie, powstrzymanie jej, powstrzymanie od samego początku.

Dlaczego komisje lekarskie nakładają kary na lekarzy, którzy dają ludziom zwolnienia? Czy osoba ta lub lekarz muszą poważnie udowadniać, że zepsucie tlenu szkodzi ludziom? Jaki rodzaj medycyny reprezentują nasi lekarze i stowarzyszenia medyczne?

Kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo? Ci, którzy chcą to egzekwować? Ci, którzy na to pozwalają i bawią się, czy też ci, którzy temu nie zapobiegają? […] Nie chodzi o maski, nie chodzi o wirusy, na pewno nie chodzi o twoje zdrowie. Chodzi o znacznie więcej. Nie biorę w tym udziału. Nie boję się.

Jesteśmy odpowiedzialni za to, co myślimy, a nie media. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, a nie nasi przełożeni. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, a nie Światowa Organizacja Zdrowia. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym kraju, a nie rząd ”.

Tłumaczenie: Jarosław Ruszkiewicz
Źródło oryginalne: Healthandmoneynews-wordpress-com.cdn.ampproject.org
Źródło polskie: Niepodległy.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Dorota Nawigatorka 12.11.2020 16:24

  “Jesteśmy odpowiedzialni za to, co myślimy, a nie media. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, a nie nasi przełożeni. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, a nie Światowa Organizacja Zdrowia. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym kraju, a nie rząd ”. Mało kto ma tego pełną świadomość, niestety… Dobra wiadomość jest taka, że świadomość ta rośnie. Szkoda, że kosztem tylu ofiar.

 2. Szwęda 12.11.2020 19:33

  Czy Japończycy w wielkich miastach Japonii noszą jakieś specjalne maski, że pomimo używania ich przez miliony ludzi od wielu lat, zdaje się jest to jeden ze zdrowszych narodów świata?

 3. polach 12.11.2020 21:05

  @Allex
  Dlatego ja nie noszę żadnej maski bo to co w artykule i od Ciebie jest dla mnie oczywiste jak fakt że słońce zawsze świeci czy noc czy dzień… Mówię lemingom że sobie szkodzą jak cholera ale nie dociera do ich już uszkodzonych mózgów…Kij z dorosłymi ich wybór ale najgorsze widzieć dzieci w maskach przez ich durnych do sześcianu rodziców.
  Maski, 3G/4G/5G zaraz 6G , chemtrails, zatruta woda powietrze jedzenie glifosatem itp , leki od Bigfarmy, pranie mózgów 24h przez media głównego ścieku strachem, brak służby zdrowia, ponad 2.5 K prób nuklearnych na ziemi od lat 40 stych, fukushima, Czarnobyl oraz inne formy sztucznego promieniowania czyli depopulacja w toku a raczej masowa zbrodnia na światową skalę..Bestialstwa wojen, religii, pedofila, LGBT..Czasy końca miliony ofiar za rogiem…Koszmarny sen na jawie.

 4. Doctor Who 12.11.2020 21:17

  Wniosek jest dość prosty. W przyszłości mózg będzie zbędnym balastem ….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.