Magiczna roślina przedwiośnia i jej wpływ na zdrowie psychiczne człowieka

Opublikowano: 10.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 311

Freski z 1600 r. przed naszą erą znalezione w Knossos w Grecji i jeszcze jeden z 1500 przed naszą erą na Santorini odpowiednio przedstawiały cały proces zbioru szafranu i składania go w ofierze w rytualnym uwielbieniu bóstwa. W Tebach w Egipcie w grobowcu nawiązującym do leczniczej funkcji szafranu odkryty został papirus także datowany na 1600 rok przed naszą erą przedstawiający zastosowanie szafranu. Profesor Shahin Akhondzadeh z Uniwersytetu Medycznego w Teheranie udowodnił, iż szafran jest nie gorszy w leczeniu objawów depresji niż syntetyczne leki antydepresyjne, oraz wykazuje działanie istotnie lepsze niż placebo. O właściwościach magicznego Szafranu dowiecie się z dzisiejszego odcinka „Tajemitów”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o