Maciej Maciak atakuje Konfederację

Opublikowano: 25.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1081

Maciej Maciak, autor programu „Musisz to wiedzieć!” i lider Ruchu Dobrobytu i Pokoju w wywiadzie w Maciejem Podstawką mówi, że Konfederacja niczym nie różni się od PiS-u i PO.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. rozrabiaka 25.05.2024 11:34

  Dobry wywiad

 2. replikant3d 25.05.2024 17:22

  Konfederacja To ,,kontrolowana,, opozycja. A Brun to udowodnił głosując nad nowelą prawa geologicznego robiącego z nas smietniskio Europy. Potem schował się przed mediami. Maciak więc ma rację. Ale dla ludzi samodzielnie myślących było to oczywiste od początku.

 3. rozrabiaka 25.05.2024 17:56

  @replikant3d racja
  Dodam, że słuchałem teraz myśl polska “Ru… agen ci w sejmie” panowie są zawiedzeni postawą Konfederacji ale i tak ją tłumaczą np, że może się boją – tzn. Wg mnie, że się nie nadają. Ale powód jest zupełnie inny….

 4. Katarzyna TG 25.05.2024 21:06

  > Konfederacja To ,,kontrolowana,, opozycja.

  Moim zdaniem ani to opozycja, ani kontrolowana. To zgoła zupełnie inne zjawisko.

 5. rozrabiaka 26.05.2024 03:28

  Dzisiaj wyskoczył nowy program z Musisz o wiedzieć. Ja lubię uczciwych ludzi, chciałbym takich widzieć w polityce polskiej, ale ich nie ma. Co z wami?

 6. Admin WM 26.05.2024 08:43

  @Katarzyna TG

  Konfederacja może być wyznaczona na kontrolowaną opozycję, ale jej politycy mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Na razie pozwalają im robić, co chcą, od czasu do czasu gnębiąc, by wzmocnić do nich zaufanie i by wypadali w mediach naturalnie, a jak zdobędą władzę, to ich przejmą. W filmie „Szach-mat dla ludzkości” ujawniono plan, że spiskowcy NWO przyglądają się liderom opozycji antyrządowej, w tym oddolnym aktywistom ruchów społecznych, szukając osób z charyzmą, które pociągną za sobą tłumy, a po III poprą plan utworzenia rządu światowego pod pretekstem tworzenia trwałego światowego pokoju, bo likwidując państwa, zlikwidują ryzyko wojen między nimi. Ten plan jest realizowany na naszych oczach, ale może im się nie udać, bo nie kontrolują wszystkiego i coś może pójść nie tak, jak chcą.

 7. replikant3d 26.05.2024 10:41

  Admin WM, i dlatego mają armię ,,uśpionych,, agentów i ,,kretów,, których w odpowiedniej chwlil ,,aktywują,, by zdusili problem w zarodku. Poczytaj na temat ,,mk ultra,, i o agentach z ,,wielokrotnymi osobowościami,, oszukają KAŻDEGO, bo do konkretnych zadań aktywowane są poszczególne osobowości, które są autentyczne, więc nawet dobrzy empaci nie wyczują fałszu. Globaliści mieli DEKADY na przygotowanie się na dowolny scenarisz wydarzeń. Nie trzeba kontrolować WSZYSTKIEGO. Wystarczy mieć kontrolę nad kluczowymi firmami i mediami. A resztę zrobi efekt skali i bezmyślny tłum. Tak to działa. Dopóki jest więkrza ilość naiwnych idiotów, to nie ma szans na zmiany i globaliści doskonale to wiedzą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.