Ludzie w USA migrują z jednego stanu do drugiego

Opublikowano: 26.10.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1007

Zajmująca się tematyką przeprowadzek grupa MyMove przeanalizowała dane z USPS dotyczące żądań zmiany adresu. Jak dotąd jest to najbardziej kompleksowy zbiór trendów migracyjnych podczas pandemii koronawirusa – ujawniająca o prawie 16 milionów Amerykanów, którzy między lutym a lipcem bieżącego roku zmieniły miejsce zamieszkania.

MyMove zwraca uwagę na fakt, że ludzie przenieśli się z obszarów miejskich, takich jak Manhattan, Brooklyn i Chicago, do mniej zaludnionych miast w Teksasie, George, Florydzie i Idaho.

Jednym z powodów dlaczego ludzie opuszczali gęsto zaludnione obszary miejskie, była chęć „skorzystania z nauki online lub pracy zdalnej, aby zaoszczędzić pieniądze na mieszkaniu i wydatkach na życie, i prawdopodobnie spodziewają się, że wkrótce wrócą do kampusu uniwersyteckiego lub biura”.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

Że też mnie nie dziwi iż migrują do stanów gdzie broń i jej posiadanie jest czymś normalnym a wręcz pożądanym.