Ludwik XIV a globalny RESET

Opublikowano: 24.06.2022 | Kategorie: Opowiadania, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1132

Muszę się pochwalić, bo rzadko takie zdarzenia mają miejsce w moim mieście upadłej twierdzy i wzbogacanej wody, której cena wkrótce osiągnie wartość złota za czasów Mitanniego Tuszratty. Otóż pewien dziennikarz, chcąc wspomóc nieznanego z nazwiska i imienia artystę rysownika specjalizującego się w rysunku auto-moto, ujawnił jego dzieło publicznie. Artysta użył obcego tworzywa, bez wiedzy właściciela i nie do końca opanował tworzenie prostej kreski, lecz ku zdziwieniu czytelników nowości, z niewiadomych powodów spadł na niego wyraz oburzenia. Tak nie można, trzeba pomagać młodym twórcom, którzy być może wkrótce zaczną publikować w lokalnych i słusznej racji mediach.

Nie wszystko przebiega jednak zgodnie z planem. Jak mam leczyć, gdy muszę tłumaczyć pacjentom wszelkiego autoramentu prostotę rozpoczętej przed rokiem walki z wirusem. Nie mogę przecież tracić stałej gotowości medycznej, nie wspominając o swoich walorach pozamedycznych, o które stale ktoś pyta i domaga się dowodów. Odpowiadam krótko – NIE. Nie będę ukazywać swego ciała w bikini na „Instagramie” tylko dlatego, że jakaś lekarka pokazała za dużo, tzn. zdjęła fartuch i siedząc przed kuflem piwa, zrobiła sobie zdjęcie i umieściła w sieci. W szkle widać było to co widać, tylko podnieceni miłośnicy starych mebli zrobili lament, bo nie powinna kufla stawiać na zabytkowym stole wykonanym w czasach Ludwika XIV (dla współczesnych – czternastego), z mocno wygiętymi nogami w każdą stronę. Prasa głośno się o tym rozpisywała, bo oskarżono ją o profanację stylu francuskiego domagając się sankcji karnych za zbezczeszczenie zabytkowego artefaktu.

Świat się zmienia i coraz trudniej o prawdziwych mężczyzn, którzy niegdyś zwracali uwagę na to, co u nas kobiet stanowi wartość nieprzemijającą, a nie na drewniane nogi, na które patrzy mające wątpliwości do co swej płci jury w programie „Jak oni machają nogami”.

Mocno stoję na ziemi, gdy wkładam w przychodni swe drewniaki, one jak już pisałam z racji wagi, uświadamiają mi, że mam trzymać się ziemi, a nie brykać w przestworzach i gibać się w tę czy inną stronę w rytm głupkowatych centralnych instrukcji. Pisałam do ministra zdrowia publicznego, by wprowadził w resorcie obowiązek noszenia drewnianego obuwia medycznego, ale nic z tego nie wyszło. W odpowiedzi dowiedziałam się, że żarłoczny wirus i tak już obciąża system zdrowia, więc nie może takiego rozporządzenia wydać.

Jakoś ogarniam swoje obowiązki w przychodni, a co mają powiedzieć dziennikarze? Oni są bombardowani wszelkimi treściami i często gubią się w tym, co mają myśleć i przekazywać społeczeństwu spragnionemu prawdy. I słusznie, jak stwierdził jeden z nich, nie ma spisku wirusowego, bo zapewne dogłębnie rozeznał temat i wykluczył taką teorię. A jak mówi przedstawiciel czwartej władzy, to musowo temu wierzyć.

I słusznie jak twierdzą przedstawiciele władz, wirus mutuje, a winni temu są ludzie, bo jak można pozwolić im na to, by się spotykali, wymieniali uściski, spojrzenia, a już niedopuszczalne jest to, żeby ze sobą rozmawiali, skoro mają urządzenia audio wideo.

Spójrzmy prawdzie w oczy, czy ktoś widział konia lub krowę, żeby ze sobą rozmawiały czy się obściskiwały? Nie.

Najpierw trzeba poskromić człowieka, a później przyjdzie czas na zwierzęta pozaludzkie, im też nie można pozwalać na wybryki niezgodne ze współczesną wiedzą o ewolucji. W końcu wilki, kruki, krokodyle itp. muszą przejść co najmniej na wegetarianizm, o weganizmie nie wspominając. Współczesny człowiek zbytnio się rozpanoszył i uważa, że może wszystko, bo ma zmysł dotyku i musi z niego korzystać. Nic bardziej błędnego. Ewolucja udowodniła, że zmysł ten jest w zaniku i człowieczeństwo wkrótce przejdzie na tryb wirtualny. Dotykać to będzie można sobie bezdotykowe klawisze.

Cudowne czasy nas czekają. Spożywanie pokarmów, witanie się, no i seks bez tych niepotrzebnych doznań, które w imię ewolucji świadczą o niskim poziomie ludzkiego rozwoju, odejdą w cień. Mam tylko dylemat, co mam zrobić z tymi zestawami bielizny erotycznej, które zakupiłam na Zalando?

Autorstwo: Młoda przemyska lekarka
Zdjęcie: voltamax (CC0)
Źródło: WolneMedia.net

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. PeWueN 02.07.2022 00:12

    Dziękuję za diagnozę antyresetową pani doktór, i niezresetowany wylewnie żegnam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.