Logo sił kosmicznych USA wygląda jak ze „Star Treka”

Opublikowano: 27.01.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3588

Użytkownicy „Twittera” wyśmiali logo amerykańskich sił kosmicznych, które zostało zaprezentowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

Okrągła grafika ma w centrum schematyczny model Ziemi, na ciemnoniebieskim tle, za nim znajdują się gwiazdy. Na pierwszym planie jest biała figura w kształcie grotu strzały, skierowana w górę i otoczona orbitą.

Komentatorzy bardzo szybko odkryli podobieństwo tego logo z symbolem „Zjednoczonej Federacji Planet”, prezentowanym w serialu „Star Trek” o przygodach wyprawy naukowej w kosmosie.

„Gdzieś widziałem ten symbol… Ale gdzie…” – ironizuje @windthin, natychmiast dołączając zdjęcie z programu telewizyjnego. „Lol, wy właśnie ukradliście logo “Star Treka”?” – dziwi się @Eugenegu. „Wydaje się, że gdzieś tu mamy naruszenie praw do znaku towarowego” – pisze @AdamParkhomenko. „Zapewne prawnicy “Star Trek” skontaktują się z wami wkrótce” – zauważa @Pappiness.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. polach 27.01.2020 12:16

  A moze to nie przypadek czy wtopa..moze star trek nie jest oderwany od rzeczywistosci, tylko my malo wiemy..

 2. baryla 09.02.2020 18:56

  *polach

  Dokładnie jestem tego samego zdania , to nie przypadek a Space Force pewnie istnieje już od jakiegoś czasu.

  Patrząc na seriale , filmy , gry , bajki – moim skromnym zdaniem jest jakieś ciche uświadamianie społeczeństwa , ale robią to w taki sposób abyś nie był pewien na 100% czy to co ci rzucają jest prawdą czy też fikcją.

  Jeśli jesteś szczęściarzem , i masz okazje coś zobaczyć “nie z tego świata” wtedy “widzisz inaczej” …/

  Ps. Patrząc na logo co mi przychodzi na myśl , w centrum “nasza planeta” ( …a tak poza tym kto powiedział że jest nasza ? 😀 ) ten trójkąt nie wiem co to – pojazd jakiś , którym się poruszają po kosmosie ? Tak sobie próbuję odpowiedzieć na to co widzę..
  Przy czubku tego trójkąta że tak powiem , na moje bjedne oko to słońce
  Z lewej strony od słońca 10 gwiazd , a może 10 planet z którymi mamy jakiś sojusz ?
  Z prawej to samo jest ich 12 , 2 z nich to coś ala małe słońca lub księżyce kto wie..

  Ciekawe ciekawe :)) Pozdroooo

 3. strzelec 14.02.2020 16:55

  ładne logo

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.