Lekarz potajemnie zapładniał kobiety swoją spermą

Opublikowano: 03.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 611

Mieszkanka amerykańskiego stanu Kolorado pozwała lekarza, ponieważ prawdopodobnie użył swojej spermy do zapłodnienia jej zamiast materiału biologicznego od anonimowego dawcy – podaje „The Mirror”.

Cheryl Emmons przeszła procedurę sztucznego zapłodnienia w roku 1980 i 1985 u doktora Paula Jonesa w szpitalu w amerykańskim stanie Kolorado i urodziła dwie córki: Maię Emmons-Boring i Tahnee Scott.

Siostry nie wiedziały, że ich rodzice poczęli je za pomocą sztucznego zapłodnienia, dopóki do Maie nie napisał nieznajomy na stronie poszukiwań genealogicznych. Autor wiadomości stwierdził, że są do siebie podobni i zasugerował, że jego ojciec był dawcą nasienia w tej samej klinice. Ponadto nieznajomy napisał, że zna trzy kobiety i jednego mężczyznę, których rodzice również używali nasienia dawcy w tej samej klinice.

W rezultacie rodzice przyznali siostrom, że skorzystali z pomocy medycznej przy poczęciu, ponieważ mężczyzna miał problemy z płodnością po tym, jak przeszedł raka jądra. Siostry odkryły, że ich DNA jest zbliżone do DNA co najmniej ośmiu nieznajomych urodzonych między 1976 a 1997 rokiem. Kiedy rodzina zwróciła się z pytaniem do Jonesa, ten odmówił odpowiedzi i nazwał pytanie „bezczelnym”. W rezultacie Emmons pozwała Jonesa. Jak twierdzi rzekomo użył swojej spermy, aby zostać ojcem córek kobiety, zamiast spermy anonimowego dawcy.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.