Latający Diabeł z Rio Grande

Opublikowano: 18.01.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 549

Skąd w Rio Grande pojawiło się latające stworzenie, które swoim wyglądem budzi strach wśród mieszkańców? Czy jest to prehistoryczny Pterodaktyl, który przetrwał do naszych czasów czy też pozawymiarowe stworzenie, które na skutek nieprzewidzianych okoliczności pojawiło się na Ziemi. Dlaczego posiada czerwone jak ognie oczy? Czy to realny blask oczu, czy też wytworzony przez nieznaną nam technologię? Czy odkryto jego kryjówkę? Czy stworzenie żyje w samotności, czy też jest to niemałe stado?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o