Kult mrocznych bogów

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 626

Materiał ten jest tłumaczeniem części badań profesora Wolfa von Archensbaka związanych z pewnymi kultami, czy też quasi-religiami, które uważa się za powiązane z planami Wielkich Przedwiecznych mających na celu wznowienie ich dominacji nad naszą planetą. Co dziwne, profesor był znawcą i badaczem osławionego „Necronomiconu”. Tuż przed swoim zejściem, odkrył coś bardzo ważnego, gdyż nakazał natychmiast opublikowanie swojego odkrycia. Czy zostało ono upublicznione? Jak rolę w tym odgrywają asasyni i templariusze? Kto dzisiaj rządzi Europą? Gdzie znajduje się skarb z galer templariuszy?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.