Ksiądz wypędzał duchy ciemności z Izby Reprezentantów USA

Opublikowano: 20.07.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 740

Kapelan Izby Reprezentantów USA Patrick Conroy odczytał przed parlamentarzystami modlitwę, która ma „przepędzić wszystkie duchy sił ciemności”. Do wydarzenia doszło po tym jak w środę omawiano rezolucję, potępiającą prezydenta kraju za rasizm – przekazuje gazeta „Washington Post”.

„W imię Twoje święte przepędzam teraz wszystkie duchy ciemności z tej izby, duchy nie od Ciebie” – powiedział kaznodzieja. Duchowny modlił się również o to, aby odeszły „duchy” rozczarowania, niezgody i smutku.

Później Conroe, który jest jezuitą, powiedział, że postanowił odczytać taką modlitwę po tym, jak widział, jak politycy kłócą się z powodu petycji, potępiającej za rasizm prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Według niego „był to trudny i napięty tydzień, w czasie którego ciemniejsze siły wpływały najwyraźniej na ludzi w Izbie Reprezentantów”.

W środę Izba Reprezentantów USA przyjęła rezolucję, potępiającą „rasistowskie wypowiedzi” Trumpa pod adresem członków Kongresu. „Za” zagłosowało 240 parlamentarzystów, przeciw było 187. Za uchwaleniem dokumentu opowiedziało się także kilku Republikanów.

Wcześniej Trump napisał na „Twitterze”: „Jakie to interesujące, widzieć „progresywne” demokratyczne kongresmenki pochodzące z krajów, których rządy są kompletną i totalną katastrofą, najgorsze, najbardziej skorumpowane i niewydolne na całym świecie (o ile w ogóle mają funkcjonujące rządy), jak teraz głośno i złośliwie mówią ludziom w Stanach Zjednoczonych, największym i najpotężniejszym państwie na świecie, jak powinien działać ich rząd”. Później członkowie Partii Demokratycznej USA zaczęli ostro krytykować prezydenta.

W swojej wypowiedzi Trump nie sprecyzował, do kogo kierował swoje słowa, jednak praktycznie od razu zareagowali na nie obrońcy praw migrantów w Kongresie, wśród których są Alexandria Ocasio-Cortez, Rashida Tlaib i Ilhan Omar. Wszystkie napisały na „Twitterze”, że „kraj, z którego przyjechały i kraj, na jaki przysięgały, to Stany Zjednoczone”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 02.06.2023 18:18

    Reptile mają niezły ubaw…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.