Krytyka SETI i kosmiczne podwójne standardy

Opublikowano: 14.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 460

Istnieją dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie. Jeśli nie jesteśmy sami to istnieją dwie kolejne możliwości: albo kosmici dotarli na Ziemię, albo nie. Projekt naukowy SETI od lat zajmuje się badaniem potencjalnych sygnałów z kosmosu od innych cywilizacji, opierając się na pewnych założeniach. Zastanówmy się jednak nad tym czy w tej kwestii nie mamy czasem do czynienia z podwójnymi standardami.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.