Krok w stronę polsko-ukraińskiej unii

Opublikowano: 24.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 838

Według Antoniuka „w niedzielę został poczyniony wielki krok w stronę pojednania polsko-ukraińskiego”. Oczywiście, bez przepraszania Polaków przez Ukraińców za rzeź wołyńską.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Quasar 25.05.2022 17:09

  Polska na swoje wielkie nieszczęście od zamachu majowego, poprzez 45 lat komunizmu, przejęcie przez CIA i ż ydo stwo w 1989 roku, aż po dzień dzisiejszy całe hordy, samych skorumpowanych antypolskich tch órzy, i di otów i d e bili…

 2. Quasar 25.05.2022 17:13

  (Naruszenie regulaminu punkt 5k – hejterstwo pod adresem WM z powodu automatycznej blokady słów obelżywych. Otrzymujesz ostrzeżenie. Pisz kulturalnie i przestrzegaj regulaminu. Admin WM)

 3. pikpok 25.05.2022 23:55

  Quasar, właśnie dlatego należy wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami, tym bardziej że światem zza kulis rządzą psychopaci, a zwyroli i idiotów którzy im pomagają jest sporo.

 4. Admin WM 26.05.2022 07:21

  @Qesar

  Przeczytaj regulamin punkt 5c i 5k. Na WM możesz przedstawić dowolny pogląd – ale kulturalnie i bez słów uważanych za obelżywe. Akceptowałeś regulamin podczas rejestracji – przestrzegaj go, a Józefina nie będzie ci wyskakiwała i nie będziesz narzekał. Automatyczna moderatorka odwala kawał dobrej roboty, ale jak to automat, nie rozpoznaje kontekstów i nie wie, kiedy używasz słowa obelżywego do obrażenia innego użytkownika, a kiedy do wyładowania frustracji. Pisz mądrze i bez obrażania kogokolwiek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.