Kosmiczna asymetria informacji

Opublikowano: 16.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 414

Interesujesz się tym czy Ziemię mogą odwiedzać istoty pozaziemskie. Ciekawią Cię takie tematy, lubisz o tym słuchać lub oglądać, lubisz szukać nowych danych, lubisz zastanawiać się nad tym czy odwiedzają nas kosmici. Ten temat jest doprawdy fascynujący. I dziś możemy spokojnie powiedzieć, że takie wyjaśnienie jest bardzo prawdopodobne. W pewnym momencie pojawia się jednak problem. I nie chodzi nawet o to, że ludzie z którymi chciałbyś wejść w interakcje nie są zainteresowani tym tematem. Wielu z nich wyrazi bowiem zaciekawienie. Problem polega jednak na tym, że dyskusja na ten temat jest praktycznie niemożliwa, ponieważ występuje asymetria informacji.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.