Kosmici – tak, ale nie tutaj

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 591

Wszechświat jest tak niewiarygodnych rozmiarów, zawierając miliardy galaktyk pełnych miliardów planet, że gdzieś tam zapewne istnieją obce formy życia. Co więcej, być może istnieją tam nawet inteligentne istoty które tak jak ludzie były w stanie zbudować cywilizację. Biorąc pod uwagę rozmiary wszechświata jest to prawdopodobne. Kosmici mogą zatem istnieć, jak najbardziej, dlaczego by nie. Tylko, że jeśli istnieją to nigdy nie dotarli na Ziemię. To jest racjonalny, rozsądny i poważny pogląd na temat kosmitów. Pewnie gdzieś tam w otchłani kosmosu istnieją dziesiątki cywilizacji, ale umówmy się, tutaj ich być nie może. Poważna dyskusja jest tylko wtedy jeśli wyklucza możliwość wizyt przybyszów z kosmosu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 01.09.2022 20:23

    Żenada…Widać że autor wyznaje ,,oficjalną,, linię ,,wyznaniową,, mainstreamu. Szkoda czasu na te ,,wypociny,, zamknięty umysł i tyle…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.