Kosmici i ludzie a zasada nieingerencji

Opublikowano: 12.01.2019 | Kategorie: Audycje

Kosmici i ludzie a zasada nieingerencji

Liczba wyświetleń: 5

Czy kosmici powinni się nam ujawniać? Czy ludzie w przyszłości powinni ingerować w rozwój życia innych obcych cywilizacji? Problem ten jest bardzo złożony i przypomina trochę sytuację z naszej planety, gdzie istnieje ok. 100 plemion, które nie utrzymują kontaktu z cywilizowanym światem. Przedstawiciele tych plemion są obserwowani, ale nie ingeruje się w ich rozwój. Być może podobnie jest w kosmicznej skali i istnieją specjalne zasady oraz prawa zgodnie z którymi nie należy ingerować w rozwój cywilizacji o niskim poziomie rozwoju.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o