Kosmici i broń jądrowa

Opublikowano: 06.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 564

Broń jądrowa jest w stanie wyrządzić przerażające szkody. Przedstawiciele homo sapiens dysponują taką bronią od lat 40-tych XX wieku. Co ciekawe, od samego początku używaniu tej broni towarzyszyły obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Zerknijmy zatem bliżej na potencjalny intrygujący związek pomiędzy bronią jądrową a istotami pozaziemskimi.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Doctor Who 07.04.2022 19:58

    Przepraszam. Nie do końca zrozumiałem. Te pociski zostały unieruchomione tuż przed startem ? Gdyby nie to, to by wystartowały ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.