Koronawirusowa ceremonia otwarcia Olimpiady w 2012 r.

Opublikowano: 26.04.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6300

Górująca nad całym spektaklem śmierć, odniesienie do sieci 5G, jawne i bezprecedensowe ukazanie procederu przejmowania dzieci (lub pedofilii), które można streścić w zdaniu „oni przyjdą po twoje dziecko”. I wreszcie wszystko to poddane przyszłej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. To wszystko i wiele więcej odbyło się już w formie prezentacji, demonicznego rytuału, który zapowiadał nadciągającą przyszłość, a który odbył się już w 2012 roku w Londynie.


Dłuższy film można zobaczyć TUTAJ.

Mroczna i złowroga ceremonia otwarcia Olimpiady w Londynie w 2012 roku wykorzystała programowanie predykcyjne, aby ukazać nam nadchodzącą planowaną pandemię SARS-CoV-2. Pamiętam, jak widziałem w telewizji fragmenty ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, i pamiętam, jak z obrzydzeniem wyłączałem ten spektakl. To było jakieś mroczne, złe i złowrogie. U widza budziło niepokój i negatywne skojarzenia, które trudno wówczas było wypowiedzieć słowami.

Oczywiście wiązało się to z torturowaniem i fizycznym nękaniem dzieci, ponieważ światowe elity określane mianem Deep State opierają się na siatce powiązań pedofilskich. Afera Pizzagate i liczne dokumenty ujawnione przez „WikiLeaks” potwierdzają tę tezę. Dzisiaj przedstawiamy wideo z programowaniem predykcyjnym, które nie tylko Cię zaskoczy, ale także doprowadzi Cię do przebudzenia, gdy zdasz sobie sprawę, że wszystko, co się dzieje, zostało już zaplanowane.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Niedawno podobny spektakl – pełen masońskiej symboliki i pokazujący pandemię, wojnę nuklearną i nowy porządek świata po niej – pokazała Madonna na koncercie Eurowizji 2019. Jeśli jeszcze go nie widzieliście – zobaczycie go TUTAJ.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Admin WM 26.04.2020 11:39

  Ciekawe jest również to, że koniec kalendarza Majów kończy się na roku 2020 a potem zacznie od nowa (a nie na roku 2012 – jak błędnie podobno wyliczono). Mamy więc dwie ciekawe daty – 2012 (olimpiada z ujawnieniem scenariusza pandemii z 2020 r.) oraz 2020 (rzekoma pandemia), obie powiązane z końcem (i początkiem) świata według Majów. Dla nas to mało ważne, ale dla tzw. elit Nowego Porządku Świata, które przywiązują dużą wagę do mistycyzmu, na pewno bardzo ważne.

 2. kufel10 26.04.2020 11:40

  Bzdury. Dla mnie to porodówka albo i oddział onkologii. Nastąpił wysyp żądnych poklasku januszy jutuba, już mi się tym ulewa. Najpierw krzyczeli, że nikt nie ma objawów, teraz jak już objawy mają po sąsiedzku, to dorabiają coraz to nowe teorie o 5g, inflacji, zjadaniu dzieci itd. Nadszedł czas kryzysu, trzeba było się przygotować mistrzowie ekonomii z IQ niewolnika, oszczędzać a nie ładować się w kredyty, to dziś żyło by się względnie normalnie. A tak to macie pasztetke z sierścią i suchy chleb.

 3. Admin WM 26.04.2020 12:21

  Piszesz – porodówka? Co co robi tam ta gigantyczna śmierć nad łóżkami wyglądającą jak marionetkarz. To symboliczny pokaz a symbolika masońska jest dosłownie wszędzie, ale widzi ten, kto ją rozumie i zna. Niemowlak na końcu symbolizuje według mnie narodziny Nowego Porządku Świata.

 4. Cosmo 26.04.2020 16:36

  Skoro podałeś link do artykułu napisanego po angielsku, to domyślam się, że znasz ten język. Proponuję zatem abyś go przetłumaczył a być może twoja ciężka praca (dla mnie to kilkadziesiąt minut tłumaczenia) otworzy oczy kilku kolejnym osobom. Ostatecznie lepszy taki skrawek niż nic. Tu jest nawiązanie do obecnie panującej sytuacji.

 5. gajowy 26.04.2020 18:01

  Super ceremonia. Oglądałem wbity w fotel w 2012.
  Skojarzenie autora obecnego opracowania różne : Boris Johnson w szpitalu – gratuluję humoru. Obraz wirusa z koronalnymi.wypustkami – OK. Wirusy atakujące dzieci – już nic nie pasuje. Wirus nie atakuje bo to twór martwy. Organizm go źle używa. A dzieci mają z nimi najmniej problemu. Symbol 5G też mi zupełnie nie pasuje.
  W sumie fajny materiał bo i ceremonia była baśniowa (choć ktoś inny mógłby powiedzieć demoniczna) ale autor zepsuł efekt podsumowując to – I am serious.

 6. kufel10 26.04.2020 18:55

  “Piszesz – porodówka? Co co robi tam ta gigantyczna śmierć nad łóżkami wyglądającą jak marionetkarz. ” – ADMIN może to babok straszący dzieci na porodówce. Doszukujecie się spisków nawet w mysiej dziurze. Spójrz za okno – wiosna jest, wszystko kwitnie. Ja zrobiłem dziś 30km rowerem po lesie – polecam. Czasami trzeba przyjąć coś takie, jakie jest i cieszyć się tym, co jest. Zastanówmy się – po co ktoś miałby robić masońskie szopki na otwarciu igrzysk? Dobry niewolnik to taki, który myśli, że jest wolny. To ta cała horda kredyciarzy, kolejka pod makdrajwem (śmiesznie wyglądają, na rowerze ich mijam jak żrą te plastiki, na ogół w niemieckich autach siedzą), cały ten spęd pod biedronką i innymi lidlami ładujący do bagażników najtańsze, zagraniczne “jedzenie”. I po co im pokazywać takie inscenizacje, żeby zaczęli myśleć? 😉 Nie pleć mi tu, chyba że masz w tym interes.

 7. polantek 26.04.2020 22:45

  W pewnej polskiej miejscowości stoi sobie taki domek na sprzedaż , na którym widnieją symbole masońskie. Dom pochodzi z końca 19w. Przetwał wojny i komunę i nikt nie ośmielił się zmienić jego fasady. Teraz też zawiedziony nabywca wystawił go sa sprzedaż – ależ przecie to tylko przypadek!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.