Koronawirus był tylko pretekstem do blokady granicy brytyjsko-francuskiej

Opublikowano: 30.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 865

Politolog dr Rafał Brzeski przedstawia przegląd wiadomości z Polski oraz ze świata. Przytacza on m.in. informacje o umowie między UE a Wielką Brytanią. Dodaje również, że Władimir Putin zaszczepi się przeciwko koronawirusowi rosyjską szczepionką. Prezydent zapowiedział, że zaszczepi się wtedy, kiedy przyjdzie pora na szczepienia dla ludzi powyżej 60. roku życia. Ocenia również blokadę tunelu pod kanałem La Manche. W wyniku tej blokady w korku utknęło kilkadziesiąt tysięcy ciężarówek. „Sprawa miała przede wszystkim podłoże polityczne” – twierdzi rozmówca. Kilkadziesiąt godzin przed Bożym Narodzeniem jedną z najciekawszych informacji był gigantyczny korek. W tej sytuacji informacyjnej, polska operacja zmusiła armię brytyjską, aby skierowała ludzi do pomocy w święto Bożego Narodzenia.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.