Komisja Wywiadu bada zaangażowanie Departamentu Stanu w inwigilację Trumpa

Opublikowano: 04.02.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 471

Po wydaniu kontrowersyjnego memorandum odnoszącego się do nadużycia w zakresie inwigilacji kampanii prezydenckiej Trumpa, republikanin Devin Nunes (R-Calif.) ujawnił w piątek, że republikanie w Komisji Wywiadu zajmą się badaniem innych agencji, w tym Departamentu Stanu.

Przemawiając w Fox News w kilka godzin po tym, jak republikanie w komisji opublikowali notę o nadużyciach inwigilacji prowadzonej przez FBI i Departament Sprawiedliwości (DOJ), Nunes powiedział, że pora przejść krok dalej. “Jesteśmy w trakcie tego, co nazywam drugą fazą naszego dochodzenia, które obejmuje inne departamenty, w szczególności Departament Stanu i ich zaangażowania” – powiedziała Nunes.

“To dochodzenie jest w toku i kontynuujemy prace zmierzające do znalezienia odpowiedzi i zadawania właściwych pytań, aby spróbować dotrzeć do sedna tego, w jakim dokładnie zakresie Departament Stanu był zaangażowany w rosyjskie śledztwo”, czyli oskarżenia Trumpa o to, iż jest rosyjskim agentem.

Na podstawie: TheHill.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o