Kolejne dwa niewyjaśnione zasłabnięcia sportowców

Opublikowano: 11.07.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3168

Po niewyjaśnionej jak do tej pory przyczynie nagłego zasłabnięcia duńskiego piłkarza Christiana Eriksena i związanych kontrowersjach z jego zaszczepieniem się „przeciwko Covid-19”, media całkowicie zignorowały dwa inne podobne przypadki sportowców.

https://www.youtube.com/watch?v=2sahSp-oVec

Podczas międzynarodowego meczu krykietowych drużyn z Indii Zachodnich (WI) i Pakistanu, który odbył się 2 lipca 2021 r. na wyspie Antigua, dwie zawodniczki z Indii Zachodnich nagle zasłabły na murawie.

W połowie meczu zawodniczka Chinelle Henry, nagle i bez powodu upadła w konwulsjach. Służba medyczna przeniosła zawodniczkę na noszach gdzie udzielano jej pierwszej pomocy. Mecz wznowiono, lecz w kilka minut po tym kolejna zawodniczka z tej samej drużyny, Chedean Nation, również nagle i bez widocznej przyczyny straciła przytomność. Komentator relacjonujący mecz nie wiedział jak zareagować. „Właśnie otrzymuję informację, że druga zawodniczka upadła… i już nadchodzi pomoc z noszami… To jest coś niezwykłego. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Co się dzieje? Czy coś „jest w powietrzu”? Nie wiem. Coś niezwykłego” – próbował wyjaśniać komentator. Zawodniczki przetransportowano do szpitala, a mecz ponownie wznowiono.

Na kilka dni przed meczem, cała drużyna WI zaszczepiła się preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, o czym pochwaliła się na „Twitterze”.

Oczywiście dwa przypadki nagłego zasłabnięcia dwóch zawodniczek, które cztery dni wcześniej zaszczepiły się „szczepionką przeciwko COVID-19”, nie miały absolutnie nic wspólnego ze szczepionkami. Czysty przypadek, albo „coś jest w powietrzu”… Oficjalne wyjaśnienie zdarzenia głosi, że przyczyna nagłych zasłabnięć zawodniczek jest „nieznana”.

Aby uspokoić kibiców, którzy zaczęli snuć niepoprawne domysły, w mediach społecznościowych ukazały się filmiki z zawodniczkami, które miały przekazać informację, że „wszystko jest w porządku”, zaś informacja prasowa dodaje, że zawodniczki są „w stanie stabilnym i przytomne”. Dociekliwi wskazują jednak, że zamieszczone filmiki zostały nakręcone wcześniej niż niewyjaśnione wydarzenia.

Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.