Kolejna firma przedstawia drukowane w 3D „mięso”

Opublikowano: 18.10.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1848

Pomimo spadającego zainteresowania i spadających cen akcji wielu firm, na całym świecie wciąż próbuje się promować substytuty mięsa. Rynek ten jest bardzo ograniczony i generalnie nikt nie chce tych produktów.

Impossible Burger i Beyond Meat to ostatnie nieudane próby wykorzystania białek soi, fasoli i grochu do odwzorowania doznań spożywania burgerów. Firmy te posuwają się nawet do współpracy z fast foodowymi franczyzami, takimi jak Burger King i McDonald’s, tylko po to, by programy te zostały anulowane z powodu braku zainteresowania.

Sztuczne mięso i usuwanie mięsa z diety publicznej jest od kilku lat stałym programem ONZ opartym na twierdzeniu, że hodowla zwierząt emituje zbyt wiele gazów cieplarnianych, które przyczyniają się do „zmian klimatu”.

Wciąż nie ma konkretnych dowodów naukowych na poparcie tej tezy, biorąc pod uwagę, że według NOAA w ostatnim stuleciu ogólna temperatura na świecie wzrosła tylko o mniej niż 1 stopień Celsjusza. Niemniej jednak establishment idzie naprzód, mając na celu stworzenie do 2050 roku wegańskiej populacji.

Izraelska firma Redefine Meat wkracza na europejski rynek z metodą laboratoryjnego druku steków 3D, zamiast typowej hodowlanej alternatywy dla burgerów. Poza tym, że proces wygląda dość groteskowo i nienaturalnie, to jest bardzo mało prawdopodobne, aby substytut pasty mięsnej kiedykolwiek zbliżył się do smaku prawdziwego steku.

Sam zadaj sobie pytanie czy chciałbyś jeść coś takiego?

Wideo: YouTube.com
Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 18.10.2022 23:56

    hehe niech se żydy same jedzo plastikowe mienso

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.