Kolejna akcja przeciwko przepustkom sanitarnym w Paryżu

Opublikowano: 26.09.2021 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1056

Kolejna, jedenasta z rzędu masowa akcja przeciwko przepustkom sanitarnym ma miejsce w Paryżu – donosi korespondent Sputnika.

Uczestnicy demonstracji zebrali się na placu przy Dworcu Wschodnim w 12. dzielnicy francuskiej stolicy. Trasa przemarszu przebiega przez prawie całe miasto – z południowego wschodu na północ. Manifestacja powinna zakończyć się w pobliżu Bazyliki Sacre Coeur na Montmartrze.

Niewielkiej kolumnie protestujących, którzy skandują hasła przeciwko wprowadzeniu przepustek sanitarnych, towarzyszą funkcjonariusze organów ścigania. Akcja odbywa się bez incydentów.

Tradycyjnie w sobotę w Paryżu zaplanowano kilka protestów przeciwko przepustkom sanitarnym. Druga sobotnia demonstracja odbywa się na wezwanie lidera ruchu Patrioci Floriana Filippo. Zaczęła się na Plaza de Barcelona w 16. dzielnicy.

Dwa tygodnie temu, 11 września, demonstracji w Paryżu towarzyszyły zamieszki i starcia z policją.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o