Kobiety szukają nieszczepionych dawców nasienia

Opublikowano: 10.11.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4974

Po pandemii COVID-19 nastroje antyszczepionkowe przeniknęły także do świata internetowych dawców nasienia, gdzie niedoszłe matki szukają spermy od mężczyzn, którzy odmówili przyjęcia preparatu terapii genowej na COVID-19. Jonathan David Rinaldi, nazywany „Sperminatorem”, przez lata był dawcą w grupie Sperm Donation USA, największej facebookowej grupie dawców nasienia w Ameryce – czytamy w „Daily Mail”.

Jednak gdy zobaczył „ogromny popyt” na nasienie od nieszczepionych dawców, założył własną grupę skupiającą wyłącznie niezaszczepionych. Grupa liczy prawie 250 członków i pomogła wielu osobom pomyślnie założyć rodzinę. Większość oferuje swoje nasienie za darmo.

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wielokrotnie stwierdzały, że nie ma dowodów na to, że szczepionki przeciwko Covid-19 wpływają na płodność – podkreśla Daily Mail. „Nie ufam rządowi, wielkiej farmacji, nie ufam im i nie muszę sobie wstrzykiwać rzeczy, o których nawet nie wiem, co to jest” – mówi tymczasem DailyMail.com Rinaldi.

Kobiety szukające „nieszczepionych dawców nasienia” w swoich postach piszą, że chodzi im o „spermę niemodyfikowaną przez mRNA”.

Jedna z kobiet zamieściła zdjęcie swojego pozytywnego testu ciążowego po oddaniu nasienia od niezaszczepionego dawcy nasienia, opatrzone podpisem: „Kolejne dziecko »z farmy«, »nie z farmacji« w drodze!”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. adambiernacki 10.11.2023 16:00

    Dostrzegam w tym biznesową szansę dla siebie…tak już to widzę…zostanę…reproduktorem.

  2. Szwęda 10.11.2023 17:11

    Nasiona nasionami a co z krwią? Zdaje się, że cała krew w stacjach krwi czy jak to się tam nazywa jest zaszprycowana. Chyba nie istnieją stacje z inną krwią?

  3. kufel10 10.11.2023 20:40

    90% z nich to id10tki przesiadujace pół dnia na instagramie i robiące sobie zdjecia na misce ustępowej, z takiego “garnka” nigdy nie będzie dobrej zupy, szkoda “przypraw”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.