Kłótliwe kobiety w związkach z mężczyznami

Opublikowano: 28.02.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 898

Przemoc psychiczna kobiet wobec mężczyzn niestety jest nadal dozwolona kulturowo, a sami mężczyźni jako ofiary tej przemocy – wyśmiewani. Często, po dłuższym czasie “suszenia głowy”, obniżania mu samooceny czy wzbudzania poczucia winy mężczyzna sam reaguje przemocą np. fizyczną i oczywiście tylko on ponosi konsekwencje swojego występku. Rozmowa z psychologiem o przemocy domowej. Nie widać polskich napisów? Włącz je!


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.