Klątwa króla Kazimierza Jagiellończyka

Opublikowano: 24.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 460

Czy mamy u siebie w kraju „polskiego Tutanchamona”? Kazimierz Jagiellończyk z pewnością Tutanchamonem nie jest, a to co może go łączyć z młodym królem Egiptu to to, że był królem Polski. Dzisiaj po 50 latach otarcia grobowca naszego króla poddaje się w wątpliwość, czy aby faktycznie za zejście z tego świata 15 naukowców odpowiadał wszędzie praktycznie obecny grzyb Kropidlak. Dzisiaj już wiadomo, że na skutek zachowania odpowiedniego stanu ciała króla, przesypano je przed pochówkiem wapnem. Odnalezione mikroby i grzyby pleśniowe były praktycznie w znikomej ilości, a Kropidlaka odnaleziono w kolanie króla. Główne pytanie, które się pojawia w tej całej sprawie kieruje się w stronę Kardynała Wojtyły, który postąpił wbrew woli króla Polski Kazimierza Jagiellończyka i wydał osobiste pozwolenie na otwarcie grobowca, który z uszanowania woli Króla Polski nie był otwierany przez 500 lat. Dlaczego taką decyzję podjęto?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o